Yorkowaci bracia szukają wspólnego domu

23.08.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#pies   #adopcja   #schronisko   #niekupujadoptuj   

TRAGEDIA zabrała im dom i rodzinę.

NADZIEJA towarzyszy im każdego dnia.

CUD może im pomóc.

 

Yorkowaci bracia - około 7 kilogramowe bąbelki - Murzyn i Misiu. Bracia, którzy mieli wszystko - miłość, dom, rodzinę. Dzisiaj mają tylko siebie oraz nadzieja, która towarzyszy im codziennie. Ich rodziny już nie ma... Zostali sami... Czy znajdzie się ktoś kto pokocha osierocone rodzeństwo?

Chłopaczki w wieku około 3 lat.

Murzyn (ze stojącymi uszkami) jest pewniejszy siebie, troszkę bardziej samodzielny, jednak i tak dopiero z braciszkiem jest spokojniejszy.

Misiu (klapnięte uszka) bez Murzynka jest kłębkiem strachu, troszkę bardziej nieśmiały, wycofany i wystraszony, po chwili wycisza się i delikatnie domaga się pieszczot.

Nie ma opcji rozdzielenia ich - są do pokochania razem, albo wcale. Dość w swoim krótkim życiu przeszli, teraz mają tylko siebie. I razem czekają na rodzinę, która ich pokocha. Pieski nie bardzo się odnajdują, są wystraszone, sprawiają wrażenie nieufnych. W ostatnim czasie naprawdę dużo się w ich życiu wydarzyło... Jednak czy jest szansa, że ktoś pokocha je razem? Nie pozwólmy na kolejną tragedię braci...

Chłopaczki są wykastrowne, zaszczepione, zaczipowane oraz odrobaczone. Przebywają w schronisku w Pile,

kontakt Natalia  724 118 846

 

źródło: Facebook - Natalia Maron

 

To może Cię także zainteresować:
Jaśmin - pies z nieszczęśliwym losem
Właściwa psia dieta - dlaczego tak ważna?
Labisia pilnie potrzebuje domu!

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: http://www.ddwlkp.pl/wiadomosci/yorkowaci-bracia-szukaj%e4%85-wsp%e3%b3lnego-domu/8900

Komentarze