Wylicytuj sobie Volkswagena - Samochody Użytkowe z dynamiczną ceną!

02.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#hobby   #motoryzacja   #vw   #auto   

Rosnące napięcie, narastające emocje, duże pieniądze. Czy ktoś przebije? A jeśli tak, to czy grać dalej, a może się wycofać?

 

Rosnące napięcie, narastające emocje, duże pieniądze. Czy ktoś przebije? A jeśli tak, to czy grać dalej, a może się wycofać? Tak każdy wyobraża sobie licytację – rodem z amerykańskich filmów lub programów rozrywkowych. W rzeczywistości, mało kto miał okazję uczestniczyć w podobnym wydarzeniu, chyba że na popularnych internetowych serwisach zakupowych. Czas to zmienić – oto jedyna w swoim rodzaju licytacja. Dla lubiących oszczędzać! 

Optymalizacja kosztów

Kupno samochodu, nie mówiąc o kilku pojazdach dla firmy czy tym bardziej całej flocie, stanowi niemały wydatek, dlatego klienci zawsze starają się zoptymalizować koszty. Nie oznacza to ich bezwzględnego obniżenia, jasne jest bowiem, że warianty wyposażenia oraz dodatkowe usługi mają swoją cenę. Oznacza zaś nieustanne poszukiwanie wariantów finansowych pozwalających na zmniejszenie ceny bez utraty jakości. Podobne efekty są osiągalne zwłaszcza przy okazji umów kredytowych czy leasingowych, a to za sprawą mechanizmów rynkowych jakimi operują wierzyciele. Oferta PROFIT Lease od marki Volkswagen Samochody Użytkowe to odpowiedź na takie potrzeby klientów.

 

Co z tą licytacją?

W nowym programie finansowanie sam klient decyduje ile i kiedy płaci. Nie jest to system aukcyjny, a zindywidualizowany model atrybucji kosztów, którym zarządza sam zainteresowany. Odpowiedni dobór parametrów leasingu pozwala na dowolną symulację kosztami – licytujesz się sam ze sobą, a decydując się na układ takich elementów jak okres spłaty, opłata wstępna czy gwarancja limitu kilometrów dostosowujesz ratę spłaty do własnych potrzeb i oczekiwań.

 

Kto da mniej?

W wariancie kalkulacji leasingu, pytanie nie brzmi kto da więcej, a kto da mniej! Najniższa rata jaką do tej pory udało się skonfigurować wynosi 558 złotych i dotyczy spłaty Volkswagena Caddy Furgon, przy założeniu spłaty w okresie 60-ciu miesięcy, przy 10% opłacie wstępnej oraz rocznym limicie kilometrów ustalonym na 20 tysięcy. Czy da się płacić jeszcze mniej? Aby się przekonać, trzeba spróbować samemu. Możesz sprawdzić szczegóły na stronie internetowej lub udać się prosto do salonu, np. Centrum Poznań Volkswagen Samochody Użytkowe przy trasie Poznań-Komorniki i spróbuj swoich sił w licytacji w cztery oczy z konsultantem!

 

O co gramy?

Ważne pytanie dla każdego miłośnika hazardu oraz zakupów aukcyjnych. Na szczęście wszystko jest proste. PROFIT Lease to gra dla każdego, w której nie ma jakiejkolwiek możliwości straty, a wchodząc do gry możesz jedynie zyskać. Programem okazyjnego finansowania objęte są wszystkie modele marki Volkswagen Samochody Użytkowe od Amaroka przez Transportera po Craftera, w tym z wieloma wariantami wyposażenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu nikt nie pozostaje poza grą – oferta skierowana jest do wszystkich klientów, a elastyczna forma pozwala na satysfakcję niezależnie od tego czy planowane jest kupno jednego samochodu na własny użytek, czy całej floty dla dużej firmy transportowej.

WCHODZISZ DO GRY?

To może Cię także zainteresować:
Jak ćwiczyć konwersację w obcym języku?
Stal nierdzewna-obróbka skrawaniem
Opony całoroczne czy zimowe?

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: vw.centrumpoznan.pl

Komentarze