Urodziny Kubusia Puchatka w Rychliku

24.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #książka   #biblioteka   #jubileusz   #trzcianka   

Dnia 17 października dzieci z przedszkola i szkoły w Rychliku świętowały urodziny Kubusia Puchatka, bohatera słynnej powieści dla najmłodszych. Organizatorem była filia biblioteki oraz nauczycielki oddziałów przedszkolnych.

 

W tym dniu przeprowadzono zajęcia pod nazwą ,,Urodziny Kubusia Puchatka’’. Obejmowały one czytanie, zagadki, zabawy, wystawy książeczek oraz pogadanki o przygodach ulubionego bohatera i jego przyjaciół. Powstała galeria Kubusia, dzieci przygotowały dla jubilata prezenty. Była wspaniała urodzinowa zabawa. Jak na urodziny przystało, nie zabrakło także urodzinowego tortu, który ufundowała Biblioteka Publiczna w Trzciance. Wszyscy świetnie się bawili. Kolejne urodziny już za rok!

 

To może Cię także zainteresować:
"Najlepszy powód, by żyć…"
"Jeżeli kochać to nie indywidualnie" - Koncert Walentynkowy w Kaźmierzu
"Halszka, Czarna Księżniczka z Szamotuł"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / TS | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze