Użyteczne akcesoria ogrodowe

01.07.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#dom   #ogród   #akcesoria   #stół   #krzesła   #altana   #domek   #drewno   

Ogród jest bardzo ważną częścią posesji. Pośród zieleni, roślin i drzew można odpocząć od codziennych obowiązków i szybkiego tempa życia. Warto więc pomyśleć, o właściwym zaaranżowaniu przestrzeni, by móc przyjmować gości i urządzać przyjęcia na zewnątrz.

 

Stół i krzesła

Tradycyjnym modelem mebli ogrodowych są stół i krzesła. Dostępne są zestawy z drewna, metalu, albo rattanu. Każda z tych wersji ma swoje zalety i doskonale sprawdza się w ogrodzie. Dla osób, które planują organizację imprez z udziałem większej liczby gości, świetnym rozwiązaniem jest drewniana ława z długą ławką. Jeśli jednak mamy do dyspozycji mniejszy metraż, możemy wybrać fotele ze stolikiem kawowym. Ważne, by w ogrodzie znalazło się miejsce na odpoczynek i wypicie napoju na świeżym powietrzu.

Domek z drewna

Bardzo użytecznym wyposażeniem ogrodu jest domek z drewna, w którym można schować rzeczy przed deszczem. Są to tzw. domy narzędziowe, bardzo dobrze wyglądają pośród ogrodowej zieleni, a poza tym można w nich przechowywać wszystkie niezbędne przedmioty. Alternatywą dla składziku na narzędzia może być domek grillowy, który jest świetną propozycją dla miłośników przyjęć i biesiad przy ognisku. Ciekawe i solidne projekty domów grillowych znajdują się na: https://drewnolandia.pl/oferta/domy. Takie zadaszone miejsca pozwalają na spędzanie czasu w ogrodzie nawet podczas deszczu czy wiatru.

Altana

W ogrodowej przestrzeni doskonale sprawdza się również altana. Jest to otwarta wersja domku grillowego. Świetnie nadaje się na przyjęcia przy ognisku. Wygląd altan jest zróżnicowany. Wielkość dopasowuje się do dostępnego metrażu. Na rynku można znaleźć modele okrągłe, czworo, pięcio i sześciokątne.

Aranżacja ogrodu nie jest trudna. Warto pamiętać, że poza kwiatami i ozdobnymi roślinami, można ustawić wśród zieleni funkcjonalne i użyteczne meble, albo domki z zadaszeniem. Jeśli nie mamy miejsca na pokaźną altanę, albo domek grillowy, możemy wybrać drewniany domek dla dzieci. Pociechy z pewnością ucieszą się z takiej atrakcji.

 

To może Cię także zainteresować:
Chcesz wyjechać z miasta na stałe? Zobacz gdzie możesz się przeprowadzić
Oświetlenie ogrodu – po co i gdzie?
Pomysł na biznes, czyli manicure hybrydowy w domu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: materiał partnera

Komentarze