Trzy dekady Podrzewianki

08.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #jubileusz   #zespół   #duszniki   

W tym roku Zespół Pieśni Ludowej PODRZEWIANKA obchodzi jubileusz 30-lecia swojej działalności. Z tej okazji, korzystając z udziału zespołu w koncercie dożynkowym, wójt Roman Boguś złożył jubilatkom gratulacje i życzenia kolejnych lat działalności wypełnionej sukcesami scenicznymi. Podkreślił również, że twórczość i bogaty repertuar Podrzewianki były niejednokrotnie doceniane przez publiczność i jury wielu konkursów.

 

Warto przypomnieć choćby tegoroczny sukces zespołu na 51. Festiwalu Folkloru Polskiego "Sabałowe Bajania" w Bukowinie Tatrzańskiej, które odbywały się w dniach 10-12 sierpnia br., Podrzewnianka zdobyła II miejsce w kategorii "śpiewu grupowego". Udział i sukces zespołu w tym festiwalu nie był pierwszym i miejmy nadzieję, że nie ostatnim.

 

To może Cię także zainteresować:
Siedem dni…
Wykłady w ramach Akademii Niepodległości w Nowym Tomyślu
Literackie rozmowy w świątecznym klimacie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: duszniki.eu

Komentarze