Trendy w fotografii ślubnej w 2017

15.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kobieta   #ślub   #zdjęcia   #wesele   

Sezon ślubny w pełni. Ale co zrobić, aby dobrze wyjść na zdjęciach. Będą Twoją pamiątką na bardzo bardzo długo. 

 

Śluby rustykalne

Przyroda. Lekkość. Prostota.

Moje ulubione, choć jeszcze nie tak ochoczo wyprawiane jak te tradycyjne.

Wypełnione naturalnymi elementami z drewna, z pobliskich pól, charakterystyczny ubiór Pary Młodej: wianek, lekka sukienka, szelki, muszka i ognisko w tle. Czyż nie pięknie to wygląda?

Reportaż ślubny

Naturalne emocje.

Oprócz najważniejszych momentów, które musi uchwycić fotograf podczas uroczystości muszą również znaleźć się kadry uchwycone z zaskoczenia oraz detale, które oddają styl danego ślubu.

Zadaniem fotografa jest bycie jak najbardziej niewidzialnym.

Fotościanki

Schludnie. Pomysłowo.

Super sprawa jeśli chcemy mieć zdjęcie z każdym z gości na ładnym tle a nie podchodzić do każdej pary z osobna przy stole i mieć na zdjęciu napoje i talerze.

Cieszą się popularnością na weselach jak i innych uroczystościach np. 18-stkach.

Klimat i obróbka zdjęć

Tak jak kiedyś dominowały zdjęcia ślubne „na torach”, z parasolką czy robione w studio, tak dziś mamy zupełnie inny wyraz zdjęć. Są to klimatyczne, przydymione, nawet lekko prześwietlone fotografie przypominające nieco fotografię analogową. Zdjęcia mają wyrażać często patos, uczucie pomiędzy Parą Młodą, czułość, to Oni są najważniejsi, a tłem dla ich miłości są łąki, krajobrazy, przyroda, pałace. Nakłaniam do mojej ulubionej fotografii czarno-białej. Pięknie prezentuje się na Płótnach powieszonych na ścianie.

Panel klienta

Wygoda.

Coraz częściej na stronach internetowych fotografów można znaleźć Panel Klienta na którym udostępniane są zdjęcia ze ślubu. Są one zabezpieczone hasłem tak by niepożądane osoby nie miały do nich dostępu. Bardzo wygodna metoda szczególnie, gdy Para Młoda mieszka poza granicami kraju oraz dobry sposób by podzielić się zdjęciami z gośćmi weselnymi.

Fotoksiążki

Niepowtarzalność.

Coraz częściej wybierana forma albumu ślubnego. Mnóstwo możliwości kolorystycznej, jakościowej, struktury papieru, okładki. Każdy jest niepowtarzalny.

Artykuł powstał dzięki współpracy ze studiem fotograficznym Fotoaparatka
www.fotoaparatka.studio

To może Cię także zainteresować:
Jaki upominek wybrać dla gości weselnych?
Jaki prezent wybrać dla ukochanego?
Sprawdź, jakich zabawek nie kupować dziecku

red. DDWLKP.pl | źródło: fotoaparatka.studio

Komentarze