Torba dla młodej mamy – co musisz wiedzieć przed zakupem?

29.09.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kobieta   #dziecko   #torba   #zakupy   #moda   

Gdy przyszła mamy zaczyna przeglądać swoją garderobę, uwagę skupia nie tylko na ubraniach, ale i dodatkach. Na tapetę idą wszelkiego rodzaju torebki, które z uwagi na potrzeby dziecka, zdecydowanie się zmieniają.

 

Niewygodne, małe torebki, które nie posiadają niezbędnych przegródek, a ich materiał pozostawia wiele do życzenia, przestają być praktyczne. Jak wybrać nową, dobrą i funkcjonalną torbę dla młodej mamy?

Przede wszystkim praktycznie

Torba każdej mamy musi pomieścić mnóstwo rzeczy – butelki, ciuszki na zmianę dla maluszka, pampersy, chusteczki nawilżające, jedzenie i wiele innych drobiazgów, także osobistych. To wszystko zajmuje sporo miejsca, a do tego w tradycyjnej torebce, sprzyja bałaganowi, w którym trudno cokolwiek znaleźć. Rozwiązaniem staje się specjalna torba dla mamy, najczęściej możliwa do przypięcia również do wózka, jak chociażby produkt firmy babyono.

Ma być praktycznie na pierwszym miejscu, i wygodnie. Torba powinna mieć możliwość przypięcia jej do wózka, trzymania w rękach lub przełożenia przez ramię, czyli dobrze jest, by była zaopatrzona w długi pasek z możliwością regulacji. Liczba przegródek? Można by rzec, że im więcej, tym lepiej. Pokaźna liczba elementów, mniej, jak i bardziej ważnych drobiazgów, wymaga uporządkowania i możliwości szybkiego ich odnalezienia.

Wykonania, co do którego nie ma wątpliwości

Jakość to podstawa. Torba dla młodej mamy powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów, precyzyjnie uszyta i wzmocniona, chociażby metalowymi nóżkami od spodu, by móc ją wygodnie postawić. Materiał musi być odporny na działanie czynników atmosferycznych, a także wilgoci, by zawartość była w pełni bezpieczna.

Co z estetyką?

Ma być praktycznie, wygodnie, z mnóstwem przegródek. Czy jest tu miejsce na elegancję, nawet tę niezbędną w miejscu pracy? Zdecydowanie tak, bo na rynku nie brakuje toreb, które są średnich rozmiarów, wizualnie lekkie i niewielkie, a jednak bardzo pojemne. Ponadto opatrzone wzorami, detalami i elegancką stylistyką, dzięki którym można ich używać nie tylko spacerując z dzieckiem w wózku, ale nawet wybierając się do pracy. Na weekend, na wyjazd, do pracy, na piknik, w odwiedzinach i na spotkaniu. Dobrze dobrana torba dla młodej mamy, sprawdzi się wszędzie.

Inspiracją dla artykułu były produkty marki Babyone

 

To może Cię także zainteresować:
Problem niepłacenia alimentów - jak z tym walczyć ?
Alimenty - kiedy się należą i w jakiej wysokości?
Jak zorganizować roczek?

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: materiał partnera

Komentarze