To był niezwykły spektakl!

12.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #teatr   #spektakl   #szamotuły   

Uczniowie koła teatralnego „Maska" z Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Szamotułach wybrali się do Teatru Polskiego do Poznania na spektakl pt.: „Ojczyzna".

 

Wzięli udział w warsztatach poprzedzających spektakl, którego stali się współtwórcami. Na zakończenie warsztatów każdy otrzymał „klocek” – kartonowe pudło, na którego ściankach miał napisać swoje imię. Z klocków zbudowana została ściana, którą zburzyli swoim wejściem aktorzy. Podczas spektaklu te kartonowe klocki krążyły nieustannie pomiędzy aktorami, były rekwizytami, ale też kawałkami, z których buduje się świat. Po zakończeniu spektaklu uczniowie odbyli krótkie spotkanie z aktorem, panem Piotrem Dąbrowskim, który był gościem Pierwszych Konfrontacji Małych Form Teatralnych w 2015 roku. Uczniowie koła wrócili do szkoły pełni wrażeń, naładowani pozytywną energią.

 

To może Cię także zainteresować:
Imieniny Kazimiery w bibliotece
Wieczór pełen muzyki
"Najlepszy powód, by żyć…"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze