Spotkanie z Elizą Piotrowską w trzcianeckiej bibliotece

22.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #książka   #biblioteka   #trzcianka   

W poniedziałek 18 września w Bibliotece Publicznej w Trzciance odbyło się spotkanie z autorką i ilustratorką książek dla dzieci – Elizą Piotrowską.

 

Pisarka po raz kolejny odwiedziła Trzciankę, aby spotkać się z najmłodszymi czytelnikami. Przedpołudnie spędzone w towarzystwie autorki było dla dzieci świetną okazją do bliższego poznania jej twórczości oraz pouczających rozmów o życiu. Pani Eliza, która na co dzień mieszka w Brazylii opowiedziała o życiu na drugiej półkuli i przybliżyła nam zwyczaje panujące w tym odległym kraju.

Niekwestionowaną atrakcją dna była Ciocia Jadzia - bohaterka uwielbianych przez dzieci książek, opowiadających o przygodach tej sympatycznej, niezwykle pomysłowej i trochę zwariowanej postaci i jej małej bratanicy.

Przez całe spotkanie wszystkim dopisywał dobry humor, a uśmiechy nie schodziły z twarzy zarówno zaproszonych uczniów jak i samej pisarki, która swoim pozytywnym nastawieniem do życia i otaczającego nas świata zaraża wszystkich, których spotyka na swojej drodze.

Mamy nadzieję, że Pani Elza odwiedzi jeszcze kiedyś naszą Bibliotekę. Do zobaczenia!

Spotkanie odbyło się w ramach projektu Posmakuj Poezji dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

To może Cię także zainteresować:
"Najlepszy powód, by żyć…"
"Jeżeli kochać to nie indywidualnie" - Koncert Walentynkowy w Kaźmierzu
"Halszka, Czarna Księżniczka z Szamotuł"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / JS | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze