Spotkanie z Anną Seniuk w Budzyniu

04.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #książka   #biblioteka   #budzyń   

26 września Biblioteka Publiczna w Budzyniu zaprosiła młodzież szkolną na spotkanie autorskie z Anną Seniuk - znaną i cenioną aktorką teatralną i filmową, kojarzoną głównie ze słynną rolą Magdy Karwowskiej w serialu "Czterdziestolatek". Aktorka przyjechała w towarzystwie swojej córki Magdaleny Mełeckiej-Wippich, która jest muzykiem, pisarką i managerem artystycznym. Gra na altówce najnowszą muzykę klasyczną.

 

Spotkanie miało charakter wywiadu córki z matką i oparte było na książce pt."Nietypowa baba jestem". Anna Seniuk opowiadała nie tylko o swoim życiu zawodowym, ale także prywatnym - dzieciństwie, młodości i rodzinie. Niezwykle serdeczna, wyjątkowo zabawna przywołała wiele ciekawych historyjek z planów filmowych oraz Akademii Teatralnej, w której od lat wykłada. To wyjątkowe spotkanie - dwóch kobiet - ciepłe i wzruszające upłynęło w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Na zakończenie obie panie chętnie składały autografy i wpisywały dedykację do książek.

 

To może Cię także zainteresować:
Imieniny Kazimiery w bibliotece
Wieczór pełen muzyki
"Najlepszy powód, by żyć…"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: biblioteka.budzyn.pl | foto: biblioteka.budzyn.pl

Komentarze