Spotkanie DKK dla młodzieży

07.05.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #książka   #biblioteka   #trzcianka   

25 kwietnia 2018 roku w Ośrodku Socjoterapii w Białej odbyło się spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Uczennice rozmawiały o książce "Listy w butelce.Opowieść o Irenie Sendlerowej" Anny Czerwińskiej-Rydel.

 

Autorka stworzoną przez siebie fabułą skłoniła młode klubowicz ki do ciekawej dyskusji. To znana chyba każdemu historia Ireny Sendlerowej, tym razem w wydaniu dla dzieci. „Listy w butelce” to jednak nie bajka. To cała prawda o tym, co działo się kilkadziesiąt lat temu. Napisana szczerze i autentycznie. W książce nie ma okrucieństwa, ale nie ma też zatajania prawdy. Autorka opisała wszystko tak, by dotrzeć do młodego czytelnika, jednocześnie go nie przerażając. Książka jest mądra i prawdziwa. To nasza historia, którą każdy Polak, każde dziecko znać powinno.

 

To może Cię także zainteresować:
XXXI Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej
III Turniej Jednego Wiersza o Złote Pióro Iłły
Wyjazd szkoleniowy bibliotekarzy do Wrocławia

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / PK | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze