Spotkanie autorskie z pisarką – Magdaleną Ludwiczak

24.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #książka   #biblioteka   #miedzichowo   

15 listopada w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w GBP w Miedzichowie odbyło się spotkanie z pisarką, Magdaleną Ludwiczak – mieszkanką Międzychodu.

 

Autorka wiosną tego roku spotkała się w fili w Bolewicach z młodzieżą w ramach młodzieżowego DKK. Pisarka pasjonuje się historią i tworzy drzewa genealogiczne swojej rodziny, interesuje się rysunkiem i fotografią. Debiutowała książką "Cztery rubiny" wielopokoleniową sagą o niezwykłych kobietach. Kolejna powieść, "Dziewczyny z zaułka", to książka poruszająca kontrowersyjny temat prostytucji. Książką "Tajemnica błękitnej alkowy" to powieść z wątkiem sensacyjnym. Na spotkaniu promowała swoją najnowszą, czwartą już książkę "Tęskniąc w obie strony".

 

To może Cię także zainteresować:
"Najlepszy powód, by żyć…"
"Jeżeli kochać to nie indywidualnie" - Koncert Walentynkowy w Kaźmierzu
"Halszka, Czarna Księżniczka z Szamotuł"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: miedzichowo.pl | foto: miedzichowo.pl

Komentarze