Rysiu, Rózia i Rosia czekają na dom

02.12.2016

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Śliczne szczeniaki z Obornickiego schroniska czekają na nowy dom. 

 

Suczka - szczeniak Rysi, ma obecnie około 8 tygodni. Jest mieszańcem (wielorasowcem) nie wiemy jaka będzie duża- bo znamy matkę tylko a ojca nie. Psiaki są po pierwszych odrobaczeniach, odpchleniach, dostały surowicę i pierwszą szczepionkę z kompletu obowiązkowego szczepienia ochronnego szczeniąt, każdy kto będzie chciał adoptować musi liczyć się z kosztami następnych szczepień w ciągu 3 miesięcy i odrobaczenia na swój koszt. Szczenię jest energiczne, wesołe, zdrowe. Do adopcji będzie od soboty 3 grudnia 2016 r.

Suczka - szczeniak Rózia, ma obecnie około 8 tygodni. Jest mieszańcem (wielorasowcem) nie wiemy jaka będzie duża- bo znamy matkę tylko a ojca nie. Psiaki są po pierwszych odrobaczeniach, odpchleniach, dostały surowicę i pierwszą szczepionkę z kompletu obowiązkowego szczepienia ochronnego szczeniąt, każdy kto będzie chciał adoptować musi liczyć się z kosztami następnych szczepień w ciągu 3 miesięcy i odrobaczenia na swój koszt. Szczenię jest energiczne, wesołe, zdrowe. Do adopcji będzie od soboty 3 grudnia 2016 r.

Piesek - szczeniak Rysiu, ma obecnie około 8 tygodni. Jest mieszańcem (wielorasowcem) nie wiemy jaki będzie duży- bo znamy matkę tylko a ojca nie. Psiaki są po pierwszych odrobaczeniach, odpchleniach, dostały surowicę i pierwszą szczepionkę z kompletu obowiązkowego szczepienia ochronnego szczeniąt, każdy kto będzie chciał adoptować musi liczyć się z kosztami następnych szczepień w ciągu 3 miesięcy i odrobaczenia na swój koszt. Szczenię jest energiczne, wesołe, zdrowe. Do adopcji będzie od soboty 3 grudnia 2016 r.

Więcej szczegółów nt. adopja na stronie Schroniska Azorek w Obornikach

red. DDWLKP.pl | źródło: http://ddwlkp.pl/index/news/l/pl/k/106/n/nie-kupuj-adoptuj/news/8047

Komentarze