Puchatkowe Święto w trzcianeckiej Bibliotece

23.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #książka   #biblioteka   #jubileusz   #trzcianka   

19 października w trzcianeckiej Bibliotece odbyło się wyjątkowe przyjęcie na cześć niezwykłego jubilata - Kubusia Puchatka, który w tym roku obchodzi 91. urodziny. Choć nasz bohater dożył już sędziwego wieku, książki opowiadające o jego przygodach są wciąż aktualne, nieprzerwanie bawią i uczą kolejne pokolenia.

 

Na imprezę zostali zaproszeni wszyscy przyjaciele Kubusia, którzy bardzo licznie stawili się w naszej Bibliotece.

Przyjęcie rozpoczęło się spacerem do Stumilowego Lasu, czyli zabawą ruchową dla najmłodszych, która przeniosła dzieci do bajkowego świata, w którym wszystko jest możliwe. Puchatek powitał wszystkich zacnych gości, którzy odśpiewali dla niego gromkie sto lat złożyli najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyli własnoręcznie przygotowane upominki. Potem przyszedł czas na tańce i radosne wygibasy w rytm kubusiowej muzyki. Na roztańczonych gości czekały rozmaite gry i zabawy, które rozbudzały dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Na urodzinach Misia, który jak wiadomo bardzo lubi jeść, nie mogło zabraknąć ogromnego tortu. Taki słodki poczęstunek to prawdziwa przyjemność dla każdego małego łasucha. Impreza zorganizowana na cześć Kubusia Puchatka to wspaniała okazja by sięgnąć po książkę i przypomnieć sobie o przyjaciołach ze Stumilowego Lasu. Humor i mądrość płynąca z tych opowieści sprawi przyjemność wszystkim, niezależnie od wieku! Kolejne wspaniałe przyjęcie już za rok!

 

To może Cię także zainteresować:
"Najlepszy powód, by żyć…"
"Jeżeli kochać to nie indywidualnie" - Koncert Walentynkowy w Kaźmierzu
"Halszka, Czarna Księżniczka z Szamotuł"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / JS | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze