Prezent na 20 urodziny - gotowe propozycje

14.10.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#prezent   #urodziny   

Nie masz pomysłu jaki prezent na 20 urodziny wybrać? Sprawdź nasze propozycje oraz gotowe pomysły.

 

Dwudzieste urodziny to czas wyjątkowy, dwa lata po osiemnastych urodzinach jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia życiowe. Wraz z okresem dojrzewania oczekujemy również innych prezentów i upominków, dlatego podpowiadamy jaki śmieszny prezent na 20 urodziny warto kupić.

 

Jaki śmieszny prezent na 20 urodziny wybrać?

Poniżej nasza lista propozycji, które pomogą Ci w odpowiednim wyborze.

 • Indywidualne spersonalizowane prezenty - każdy z nas marzy o wyjątkowym prezencie, szukając prezentu na 20 urodziny, warto rozejrzeć się nad: grawerowanymi koszulkami, poduszkami, portfelami oraz gadżetami takimi jak kubki, etui na telefon czy dyplomy. Aby prezent, był śmieszny warto wybrać śmieszną formę np. koszulka z śmiesznym napisem lub kubek.
 • Bony na wydarzenia - W wieku 20 lat marzymy podbijać świat, podróżować, dlatego warto zastanawiając się nad prezentem w postaci bonu na dane wydarzenie. W zależności od oczekiwań drugiej osoby możemy wybrać atrakcyjne wycieczki  czy np. degustacja alkoholu z zamkniętymi oczami, przejazd ulubionym samochodem na torze wyścigowym. Rozwiązań jest naprawdę bardzo dużo. Kupując bon w formie prezentu, zdecydowanie sprawimy dużo radośni osobie obdarowanej.
 • Prezent niespodzianka  - zaskocz czymś osobę obdarowaną, w sklepach z prezentami znajdziemy bardzo szeroki wybór między innymi kreatywną okładkę, gdzie możemy wykupić swój wizerunek na znanej okładce ulubionego magazynu jak np. Piłka nożna.

 

Gotowe propozycje prezentu na 20 urodziny dla Ciebie

 1. Śmieszny kubek na 20 urodziny
 2. Dyplom - 20 on super / ona super
 3. Kostka Kamasutra
 4. Kreatywna okładka
 5. Świecące kapcie
 6. Śmieszna koszulka
 7. Śmieszne kieliszki
 8. Śmieszne gadżety erotyczne

 

 

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze?

 • Pomysłowość - kupując prezent na 20 urodziny warto wykazać się kreatywnością, dzięki temu możemy przygotować najlepszy prezent. Warto, myśleć nieszablonowo i wybrać taki prezent o którym inni nie pomyśleli.
 • Budżet - Wbrew pozorom, najdroższy prezent wcale nie musi być najlepszy. Warto mieć to na uwadze planując prezent na 18 urodziny. Czasami za niewielkie pieniądze możemy sprawdzić ogromną radość osobie obdarowanej.
 • Zainteresowania - jeden z najważniejszych czynników, którymi powinieneś kierować się przy wyborze prezentu na 20 urodziny. Jeśli znamy dobrze osobę obchodzącą urodziny, będzie łatwiej wybrać nam prezent niż przeciętnemu znajomemu. Jeśli nie masz pomysłu lub nie wiesz czym interesuje się osoba obchodząca a urodziny, warto podpytać innych przyjaciół, które lepiej ją znają. W dzisiejszych czasach jest to bardzo proste, wystarczy napisać na portalu społecznościowym typu Facebook.
 • Unikalność - jak wiemy czas 20 urodzin to czas, w którym dostaje się dużo prezentów i upominków. Warto, aby w tym czasie wybrać prezent inny niż wszystkie. Warto, zastanowić się czy osoba obchodząca urodziny będzie zadowolona z zestawu 15 śmiesznych koszulek?

 

 

Podsumowanie

Wybór prezentu na 20 urodziny wcale nie jest prostym zadaniem. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszego artykuły będziesz miał dużo pomysłów na kreatywny, fajny prezent który na zawsze zostanie w pamięci.

 

 

źródło: Sklep z śmiesznymi prezentami  Kreatywna-okladka.pl

 

To może Cię także zainteresować:
Uniwersalna biżuteria na prezent dla ukochanej. Sprawdziliśmy, co podoba się kobietom!
Które prezenty będą nadawać się do wręczenia bez względu na wiek solenizanta?
Jak zorganizować roczek?

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: materiał partnera

Komentarze