"Pieszo z kosturem przez świat"

13.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #reportaż   #trzcianka   

Miło nam poinformować, że reportaż Justyny Andersz – Rychter „Pieszo z kosturem przez świat” zrealizowany przy udziale Biblioteki Publicznej w Trzciance, został zgłoszony przez TVP 3 Poznań na Przegląd i Konkurs Dziennikarski Oddziałów Terenowych Telewizji Polskiej (PIK) .

 

PIK jest jednym z ważniejszych konkursów, na który spływają setki prac najlepszych dziennikarzy z całej Polski. W kilku kategoriach wyłaniani są laureaci i przyznawane wyróżnienie. Co roku konkurs ten odbywa się w innej miejscowości - siedzibie ośrodka terenowego TVP. Tegoroczny Przegląd i Konkurs Dziennikarski Oddziałów Terenowych odbywa się po raz 24, tym razem w Katowicach. Reportaż o poecie, Andrzeju Sulima-Surynie został zgłoszony w kategorii „Najlepszy program o tematyce regionalnej”.

 

To może Cię także zainteresować:
"Najlepszy powód, by żyć…"
"Jeżeli kochać to nie indywidualnie" - Koncert Walentynkowy w Kaźmierzu
"Halszka, Czarna Księżniczka z Szamotuł"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze