Ogólnopolski Konwent Samorządowy „Mosty dla Regionów”

01.08.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#konwent   #samorząd   

20 września 2018r. w Pałacu w podwarszawskiej Jabłonnie odbędzie się Ogólnopolski Konwent Samorządowy „Mosty dla Regionów”. Spotkanie skierowane jest do liderów władz samorządowych z gmin i powiatów w których mają powstać nowe przeprawy oraz do przedstawicieli strony rządowej.

 

Celem Konwentu jest omówienie poszczególnych aspektów programu „Mosty dla Regionów”- w tym form i zasad współpracy samorządów ze stroną rządową, oraz wspólna analiza i określenie kierunków działań, których podjęcie konieczne jest do pomyślnej realizacji przedstawionych planów.

Spotkanie będzie również okazją do nawiązania bliższej współpracy pomiędzy władzami samorządowymi z regionów, w których powstać ma 21 nowych, rekomendowanych przez rząd przepraw mostowych.

Szczegółowe informacje na temat Konwentu uzyskają Państwo pod numerem tel. 22 76 77 318 lub 880 58 33 01.

 

To może Cię także zainteresować:
Koniec samorządu terytorialnego? Krocząca zmiana ustroju Polski
Europa samorządowa i obywatelska
Samorządy będą spłacały długi szpitali

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: Michał Węglewicz / Urząd Gminy Jabłonna

Komentarze