Obstawianie u bukmachera możliwe także online!

25.06.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Adrenalina, emocje i dobra zabawa - za to gracze kochają obstawianie u bukmacherów. Kiedy w 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa, a tego typu rozrywka stała się bardziej bezpieczna, wzrosła liczba jej fanów. Rozwinęła się też możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich przez internet. To wygodne i nowoczesne rozwiązanie sprawiło, że emocjonującej rozrywce można się oddawać o każdej porze i z każdego miejsca.

 

  1. Ustawa hazardowa 2017 ogromną zmianą na korzyść graczy

  2. Legalny, internetowy bukmacher - jak go rozpoznać?

  3. Obstawianie u buka - rozrywka dla każdego


Opcja typowania wyników sportowych u bukmacherów online pojawiła się już kilkanaście lat temu, jednak wtedy, ze względu na niejasne przepisy prawne, wielu graczy obawiało się tej formy rozrywki i chodziło do naziemnych punktów ulubionych buków. Obecnie niemal wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce posiadają licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych przez internet, dlatego konkurencja na rynku jest duża, a gracze mogą wybierać spośród wielu różnorodnych ofert.

 

Ustawa hazardowa 2017 ogromną zmianą na korzyść graczy

O zmianach prawnych w zakresie zakładów bukmacherskich mówiło się już od wielu lat, jednak dopiero w 2017 roku nastąpił przełom - uchwalono ustawę, która jednoznacznie określa warunki, jakie muszą spełnić bukmacherzy online, aby legalnie działać na polskim rynku. Akt prawny wzbudził wiele kontrowersji i emocji nie tylko wśród bukmacherów, ale również graczy, którym informacje o nowej ustawie hazardowej pozwoliły na łatwą selekcję bukmacherów na legalnych i nielegalnych. Dodatkowym ułatwieniem dla graczy jest możliwość skorzystania z rejestru domen zakazanych, czyli spisu stron internetowych bukmacherów, którzy działają w Polsce nielegalnie. Stron tych należy się wystrzegać, ponieważ korzystanie z ich usług może oznaczać dla gracza przykre konsekwencje prawne.

 

Legalny, internetowy bukmacher - jak go rozpoznać?

Legalni bukmacherzy, którzy chcą prowadzić swoje zakłady online, muszą posiadać licencję, wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Żeby ją zdobyć, trzeba spełnić wiele rygorystycznych warunków, dlatego ci bukmacherzy, którzy ją otrzymali, świadczą zwykle usługi wysokiej jakości. Obowiązkiem jest również posiadanie adresu strony internetowej z domeną .pl, prowadzonej w języku polskim, na której wpłaty i wypłaty dokonywane są w polskiej walucie. Legalnego bukmachera online można rozpoznać również po naliczaniu podatku obrotowego w wysokości 12% każdego kuponu.

 

Obstawianie u buka - rozrywka dla każdego

Obstawianie u bukmacherów online może być dobrą zabawą, przynoszącą wiele emocji. Z tego typu rozrywki online korzysta coraz więcej Polaków, choć głównie są to młodzi mężczyźni, do 35 roku życia, ze średnim lub technicznym wykształceniem, mieszkający w różnej wielkości miastach (Centrum Badań Opinii Społecznej, 2017). Obstawiać online może jednak każdy, kto ukończył 18 lat (rozrywka dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich) i chce spróbować swoich sił w typowaniu wyników, a przy odrobinie szczęścia, wygrać dodatkowe pieniądze.

 

Aby móc dobrze się bawić podczas obstawiania, warto z rozwagą wybrać bukmachera. Obecnie na rynku działa ich jedynie kilkunastu, dlatego można szybko dokonać porównania. Sprawdzony bukmacher na meczyki cieszy się dobrą opinią wśród graczy, ma szeroką ofertę oraz atrakcyjne bonusy dla nowych i stałych graczy. Szczególnym zainteresowaniem należy obdarzyć zakres gier - ten może różnić się znacznie u poszczególnych bukmacherów. Przed przystąpieniem do obstawiania warto poznać opis bukmacherów na stronie meczyki.pl, którzy oferują legalne i bezpieczne obstawianie meczów. 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: materiał partnera

Komentarze