Nabór do VI edycji nagrody im. Macieja Frankiewicza trwa

14.04.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Jeszcze 6 dni będą przyjmowane zgłoszenia kandydatów do VI edycji nagrody im. Macieja Frankiewicza. Konkurs organizowany jest w celu upamiętnienia postaci Macieja Frankiewicza – wieloletniego wiceprezydenta, samorządowca, przede wszystkim człowieka prawego serca, wielkiej odwagi i konsekwencji w działaniu dla Polski. Nagroda przeznaczona jest dla młodych osób, które wyróżniają się swoją aktywnością społeczną. Co roku nominowanymi są osoby aktywne, działające dla innych, które potrafią rozbudzić swoje pasje w otoczeniu. Tacy, którzy są zainspirowani i inspirują innych, odważnie pomagają potrzebującym i dzielić się swoimi talentami.

 

Zeszłorocznym laureatem jest Karol Grajewski – strażak, od 8 lat dziennikarz i twórca lokalnych portali informacyjnych, mieszkaniec podpoznańskich Wronek. Każdego roku z pośród kilkudziesięciu zgłoszonych osób, kapituła konkursu wybiera laureata oraz przyznaje 9 wyróżnień. 

- Jesteśmy przekonani, że za Polskę dziś nie trzeba umierać, ale trzeba dla Polski umieć żyć. Nagroda jest właśnie do tych wszystkich młodych ludzi, którzy w piękny sposób, swoim życiem i działalnością, umieją to pokazać każdego dnia – mówią przedstawiciele Fundacji im. Macieja Frankiewicza – organizatorzy nagrody.

Nagroda im. Macieja Frankiewicza ma formę statuetki oraz nagrody pieniężnej (5 000 złotych). Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 kwietnia drogą elektroniczną.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.nagrodafrankiewicza.pl

Mecenasem nagrody jest Fundacja PKO Banku Polskiego.

Dodatkowe informacje można pozyskać bezpośrednio poprzez kontakt z Ewą Nagel, pod nr. tel. 50915603.

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze