Medycyna estetyczna nie taka straszna! Jak niewielkim kosztem zatrzymać czas?

28.04.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Jeszcze przed trzydziestką możemy odczuć pierwsze zmiany, związane z zachodzącym w naszym organizmie procesie starzenia się skóry. Podczas, gdy pierwsze symptomy nie są szczególnie niepokojące, te które zachodzą dziesięć lat później, wyraźnie wpływają na nasz wygląd. Odczuwają to zwłaszcza kobiety, które przykładają dużą wagę do tego, ile oraz jakie zmarszczki „zdobią” ich twarz. Dziś w skrócie opowiemy Wam o możliwościach medycyny estetycznej, która w ostatnim czasie uchodzi za bardzo ważną gałąź medycyny.

 

Poprawianie wyglądu warto rozpocząć zawczasu. Działaj, póki możesz! 

Kiedy spoglądając w lustro zauważamy pierwsze oznaki starzenia, które najczęściej przybierają kształt tzw. kurzych łapek zlokalizowanych przy zewnętrznych kącikach oczu, powinniśmy zareagować. Najmniej inwazyjnym sposobem walki ze zmarszczkami będzie sięgnięcie po odpowiedni krem lub serum. Dobry kosmetyk przeciwzmarszczkowy nie zapewni jednak tak szybkich efektów, jakie może nam dać medycyna estetyczna. Współcześnie wszelkie zabiegi wchodzące w jej zakres pozwalają w błyskawicznym czasie uzyskać satysfakcjonujący rezultat, dopasowany do potrzeb danej osoby. Celem może być usunięcie zmarszczek, wypełnienie ust, lifting twarzy lub ujędrnienie skóry, choć na tym oczywiście nie kończy się lista możliwości. Medycyna estetyczna w Krakowie  oraz ta oferowana w innych miastach Polski, obejmuje rozmaite zabiegi i z każdym dniem staje się coraz bardziej zaawansowana. Zajmują się nią wykwalifikowani kosmetolodzy oraz chirurdzy, których misją jest polepszanie wyglądu osób, mierzących się z różnymi problemami, nierzadko też kompleksami. 


Koktajle młodości i efektywne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej 

Dzisiejsza medycyna estetyczna jest już na tyle rozwinięta, że można korzystać z niej niemal bez ryzyka powikłań i skutków ubocznych. W zależności od zabiegu, uzyskuje się inny rezultat. Zawsze jednak jest on dopasowany do potrzeb osoby, zgłaszającej się do gabinetu. W Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik przeprowadzane są konsultacje ze specjalistami, którzy kompleksowo doradzają i dobierają zabiegi do indywidualnych preferencji pacjentów. Do zakresu oferty wchodzą m.in.: 

  • usuwanie zmarszczek botoksem, 
  • powiększanie piersi kwasem hialuronowym, 
  • modelowanie ust, 
  • mezoterapia igłowa, 
  • lifting twarzy nićmi, 
  • zabieg odmładzający Sculptra 

oraz wiele innych, godnych uwagi zabiegów. Część z nich polega na ostrzykiwaniu skóry „koktajlami młodości” czyli aktywnymi substancjami o danym stężeniu. Inne sprowadzają się do podania kwasu albo innego preparatu, zawsze dobranego indywidualnie. Co ważne, wszystkie są wykonywane przez specjalistów. Kadrę Instytutu Dermedik tworzą lekarze medycyny estetycznej, chirurdzy i kosmetolodzy z pokaźnym doświadczeniem zawodowym. Powierzając swój wygląd profesjonalistom, możemy czuć się bezpiecznie i pewnie.


 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: materiał partnera

Komentarze