Laura Łącz w Trzciance

28.04.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #książka   #biblioteka   #trzcianka   

24 kwietnia w Kinie Osiedlowym w Trzciance gościła Laura Łącz, aktorka teatralna i pisarka. Spotkanie zorganizowała Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. K. Iłłakowiczówny.

 

Laura Łącz ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, a także filologię polską na tamtejszym uniwersytecie. Swoje życie zawodowe związała z warszawskim Teatrem Polskim. Widzom znana jest z takich filmów jak „Kamienne tablice”, „Dłużnicy śmierci” oraz seriali „Klan” oraz „Ojciec Mateusz”.

Laura Łącz wystąpiła przed trzcianecką publicznością z recitalem poetycko-muzycznym „Między mną a tobą”. Zaprezentowała zgromadzonym w kinie widzom wiersze polskich poetów do muzyki skomponowanej przez Adama Skorupkę. Podczas występu, którego tytuł został zaczerpnięty z cyklu ballad Bolesława Leśmiana, nie zabrakło także utworów Juliana Tuwima oraz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Spotkanie zakończyło się podpisywaniem książek Laury Łącz oraz pamiątkowymi zdjęciami z aktorką.

 

To może Cię także zainteresować:
XXXI Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej
III Turniej Jednego Wiersza o Złote Pióro Iłły
Wyjazd szkoleniowy bibliotekarzy do Wrocławia

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / JN | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze