Krajka – psinka na wózku potrzebuje pilnej pomocy

 

Znaleziona w rowie kilka miesięcy temu. Nie wstawała, byliśmy przekonani, że uległa wypadkowi. Podczas wnikliwych badań i prześwietleń, okazało się, że suczka ma uszkodzony kręgosłup, jednak obrażenia powstały dużo wcześniej. Prawdopodobnie nie chodziła od dłuższego czasu, właściciele chcąc się pozbyć problemu – wyrzucili kalekiego pieska do przydrożnego rowu.

Ze stanem Krajki już niewiele da się zrobić, okazało się natomiast, że można jej pomóc przy pomocy… wózka.

Każdy, kto zna Krajkę z Przyborówka, wie, że świetnie sobie radzi, dzielnie jeździ za biegającymi pieskami. To obok Karolka – Grzesia (kalekiego jamniczka) już drugi nasz piesek na wózku. Krajka szuka odpowiedzialnego, wyjątkowego domu, który otoczy ją opieką i będzie sprawował należytą opiekę nad wymagającym troski pieskiem.

Sunia zgadza się z psami, kocha ludzi, jest łagodna, pogodna, urocza. Czeka na dom w Przyborówku.

 

KONTAKT

792 054 144

605 579 944

697 703 779

 

@: schroniskouwandy@wp.pl

www: przytuliskauwandy.pl

 

 

To może Cię także zainteresować:
Sara - starsza spanielka w kochającym domu!
Spokojna suczka czeka w schronisku może właśnie na Ciebie?!
Zido - przed nim długa zima w schronisku...

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: http://ddwlkp.pl/index/news/l/pl/k/106/n/nie-kupuj-adoptuj/news/8334

Komentarze