Koncert z okazji Dnia Matki w Trzciance

30.05.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #koncert   #dzień matki   #mama   #trzcianka   

27 maja w Hali Sportowo-Widowiskowej w Trzciance odbył się koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu Zespołu Bydgoskich Solistów ARTE CON BRIO.

 

Licznie przybyłą publiczność przywitał burmistrz Trzcianki – K. Czarnecki oraz dyrektor Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury – W. Ignasiński. Muzycy zaprezentowali zróżnicowany repertuar i style muzyczne. Podczas koncertu można było usłyszeć interpretacje przebojów klasycznych, operowych, operetkowych, musicalowych, jazzowych i filmowych.

Bydgoscy Soliści ARTE CON BRIO to zespół wybitnych artystów Opery Nova Filharmonii Pomorskiej i Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Wysoki poziom wykonań i bogate doświadczenie artystów zagwarantowało muzykom uznanie krytyków.

Koncert dostarczył słuchaczom niezapomnianych wrażeń i zasłużył na ogromny aplauz publiczności, ale przede wszystkim był wspaniałą okazją do uczczenia tak ważnego święta, jakim jest Dzień Matki.

 

To może Cię także zainteresować:
Jesień z dobrą książką
"Trzy pokolenia – jedna droga" - wernisaż wystawy w Trzciance
Savoir-vivre wobec osób z niepełnosprawnościami

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / KH | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze