Koncert Olgi Wilant w Trzciance

30.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #koncert   #trzcianka   

W piątek, 22 września, sala Trzcianeckiego Domu Kultury wypełniła się po brzegi. W ramach cyklu „Pyszne dźwięki”, widzowie mieli okazję obejrzeć i usłyszeć koncert Olgi Wilant.

 

Wokalistce z Trzcianki towarzyszył zespół, który tworzyli muzycy angażujący się w przedsięwzięcia muzyczne w Trzciance. Na pianinie elektrycznym zasiadł Tomasz Wyrzykowski, za perkusją Amadeusz Kościelniak (z Piły ale wspomagający Orkiestrę Dętą TDK), na saksofonie Damian Jankowski a na gitarze Basowej Adam Lewicki. Wszyscy w jakimś stopniu związani z TDK. Godzina muzyki, podczas której można było usłyszeć przeboje muzyki, z pogranicza polskiego jak i światowego jazzu, minęła szybko i w miłej atmosferze. Koncert zakończył się bisami. Trzcianecki Dom Kultury po koncercie zaprosił gości na słodki poczęstunek, podczas którego można było podyskutować na tematy muzyczne i nie tylko.

 

To może Cię także zainteresować:
"Najlepszy powód, by żyć…"
"Jeżeli kochać to nie indywidualnie" - Koncert Walentynkowy w Kaźmierzu
"Halszka, Czarna Księżniczka z Szamotuł"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: tdk.trzcianka.com.pl / Adam Lewicki instruktor TDK Foto. Henryk Król TDK

Komentarze