Jolanta Szwalbe w Niekursku

13.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#biblioteka   #książka   #trzcianka   

We wtorkowe popołudnie w bibliotece filialnej w Niekursku, odbyło się spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe – łodzianką, autorką inspirujących antologii cytatów.

 

W 2008 roku otworzyła własne wydawnictwo im. Benjamina Franklina, by jej twórczość mogła ukazywać się na rynku. Wydała siedem książek: "Myśl i działaj dla przyszłości" "Złap na zawsze wiatr w żagle", „Wyrusz w drogę", „Sekrety istnienia” , „Sto i więcej lat w aktywności”, „Obudź się do życia” oraz „Szczyty i przepaście”. Spotkanie w Niekursku, które miało formę prelekcji, autorka zatytułowała: "Nie starzeje się ten, kto umie cieszyć się życiem". A ona umie nim się cieszyć, a pozytywnym nastawieniem do życia zaraża swoich słuchaczy. Jolanta Szwalbe jest kopalnią najróżniejszych cytatów, anegdot oraz zabawnych historii. Wieczór autorski przebiegał w bardzo miłej atmosferze, a mieszkanki Niekurska przepełnione pozytywną energią mają nadzieję ,że jeszcze spotkają się z przesympatyczną łodzianką.

 

To może Cię także zainteresować:
"Najlepszy powód, by żyć…"
Siedem dni…
Literackie rozmowy w świątecznym klimacie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / RŁ | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze