Jesienne spotkania miłośników książek

06.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #książka   #biblioteka   #trzcianka   

Dyskusyjny Klub Książki, mimo remontu trwającego od września w trzcianeckiej bibliotece, nie zrezygnował z comiesięcznych spotkań.

 

Czytelnicy spotykali się w ciągu tych trzech jesiennych miesięcy, by jak zwykle rozmawiać o ciekawych książkach. Wśród wybranej literatury znalazły się takie pozycje jak „Wszechświat kontra Alex Woods” Gavina Extence’a, zbiór opowiadań „Miłość dobrej kobiety” Alice Munro oraz „Skucha” Jacka Hugo-Badera. Klubowe dyskusje odbywały się nie tylko w Bibliotece, ale także w Agroturystyce Makowscy (wrzesień) oraz w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Trzciance (listopad). Przed świętującym w tym roku dziesięciolecie swojego istnienia trzcianeckim DKK jeszcze jedno spotkanie, które odbędzie się 14 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury. Dyskusja będzie poświęcona książce Jakuba Małeckiego „Rdza”.

 

Biblioteka Publiczna w Trzciance dziękuje Agroturystyce Makowscy oraz Publicznej Bibliotece Pedagogicznej za ugoszczenie czytelników DKK.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To może Cię także zainteresować:
"Najlepszy powód, by żyć…"
"Jeżeli kochać to nie indywidualnie" - Koncert Walentynkowy w Kaźmierzu
"Halszka, Czarna Księżniczka z Szamotuł"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / JN | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze