Jesień z dobrą książką

06.11.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #książka   #biblioteka   #trzcianka   

Jesień to idealna pora, by spędzać czas z dobrą książką. Do takich należy „Ofiara” Joyce Carol Oates, o której rozmawiali ostatnio czytelnicy trzcianeckiego DKK.

 

Joyce Carol Oates jest amerykańską pisarką, która opublikowała kilkadziesiąt cenionych powieści. Największy rozgłos przyniosła jej „Blondynka”. W swoich książkach porusza ważne problemy społeczne, burząc idealny „american dream”. Nie inaczej jest w „Ofierze”, która stawia wiele pytań, ale nie daje czytelnikowi jednoznacznej odpowiedzi. W powieści zaciera się granica między prawdą a kłamstwem, zmuszając odbiorcę do indywidualnych poszukiwań. „Ofiara” to również spojrzenie na amerykańską historię, a dokładnie na jej aspekt związany z dyskryminacja rasową.

Kolejne spotkanie DKK odbędzie się 29 listopada. Czytelnicy będą rozmawiać o książce Anny Kamińskiej „Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy Rutkiewicz”.

 

 

To może Cię także zainteresować:
"Portret" w Poznaniu
O niezwykłym życiu Wandy Rutkiewicz na DKK
"Trzy pokolenia – jedna droga" - wernisaż wystawy w Trzciance

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / JN | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze