"Jeżeli kochać to nie indywidualnie" - Koncert Walentynkowy w Kaźmierzu

13.02.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #koncert   #muzyka   #walentynki   #miłość   #kaźmierz   

W dniu 10.02.2018 r. o godz. 16.w sali kinowej w Kaźmierzu odbył się zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu Koncert Walentynkowy – "Jeżeli kochać to nie indywidualnie".

 

To tryskająca humorem muzyczna opowieść o kobietach i mężczyznach, o ich uczuciach, związkach, konfliktach, a nade wszystko o tym, że punkt widzenia zależy od planety, na której wzrastamy, dojrzewamy i istniejemy. Zgromadzona publiczność przez 75 minut delektowała się programem w którym można było usłyszeć utwory takich artystów jak: J. Wasowski: Jeżeli kochać, to nie indywidualnie (Przebój z kabaretu Starszych Panów), J. Strauss: „Baron cygański” – Aria Sandora – Wielka sława to żart E. Kalman: „Księżniczka czardasza” – Co się dzieje, oszaleję E. di Capua: piosenka neapolitańska – O sole mio H. Wars: Na pierwszy znak F. Lehar: „Wesoła wdówka” – Usta milczą, dusza śpiewa R. Stoltz: Brunetki, blondynki z filmu „Kocham wszystkie kobiety” H. Wars: Miłość Ci Wszystko wybaczy z filmu „Szpieg w Masce” G. Rossini: Duet Kotów. Wykonawcy: Lucyna Białas, Agnieszka Mazur, Marek Szymański, Tomasz Raczkiewicz, przy fortepianie – Czesław Łyszna.

 

To może Cię także zainteresować:
Globalnie w bibliotekach
Koncert z okazji Dnia Matki w Trzciance
Michał Witkowski w Trzciance

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kazmierz.pl / GOK Kaźmierz | foto: kazmierz.pl

Komentarze