Jak zorganizować roczek?

14.10.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kobieta   #dziecko   #urodziny   #roczek   

Przyjęcie dla Malucha wymaga zupełnie innej organizacji niż te, które odbywają się tylko w gronie dorosłych. Wiadomo przecież, że trzeba trafić w gust najmłodszego smakosza. Poza przygotowaniem dań dla dorosłych, warto zadbać o menu, przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach. Dzięki temu najmłodsi goście poczują się wyjątkowo.

 

 

Nie każdy z nas ma możliwość zorganizowania przyjęcia we własnym zakresie i samodzielnie. Brak czasu na zakupy i gotowanie, a niekiedy po prostu brak pomysłu na tego typu okoliczność, sprawia, że szukamy jak najlepszego rozwiązania.
Coraz więcej na rynku działających firm cateringowych, świetnie wyręczy nas w tym obowiązku. Oddając w ręce specjalistów przygotowanie przyjęcia, to zdecydowanie najlepszy pomysł. Doświadczenie i profesjonalizm pozwoli na osiągnięcie wspólnego sukcesu.

Wielu z nas najchętniej gości we własnym domu. Czujemy się w nim klimatycznie, bezpiecznie i ciepło. Marzeniem jest aby w zaciszu domowym odbyło się przyjęcie z okazji roczku dziecka. Jeżeli tak, warto rozważyć ofertę, z którą wychodzą niektóre firmy cateringowe. Gotowanie w domu klienta. Świetna organizacja, pachnąca kuchnia i dania wydane prosto z niej, na pewno zachęcają do skorzystania z tej usługi. Dużym atutem jest świeżość przygotowanych posiłków.
Wiele firm specjalizuje się w indywidualnym przygotowaniu przyjęć. Przykładem może być izabelaplociennik.pl - Pani Iza organizuje luksusowy catering na wyjątkowe okazje. Pierwsze urodziny dziecka, na pewno należą do szczególnej uroczystości. Warto więc zadbać o usługę na najwyższym poziomie i móc cieszyć się ze wspólnego czasu w gronie najbliższych.

Catering to nie tylko ugotowanie potrawy, to także sposób jej podania. Dbałość o estetykę jest na najwyższym poziomie. Przy pięknie nakrytym stole, przygotowane smakołyki będą wspaniale się prezentowały i na pewno zachęcą gości do sięgnięcia po nie. 
Dzięki usłudze cateringu zyskujemy zarówno czas i oszczędność nerwów. To specjaliści przejmują za nas zakupy i  wybór własciwych produktów. Nie musimy biegać po sklepach w poszukiwaniu składników i zamartwiać się nad jakością dostępnych produktów. Wszystko jest przygotowane za nas, z gwarancją świeżości, wartości odżywczych i najlepszych jakościowo towarów

Czy warto zaufać firmom cateringowym?

Jak najbardziej! Powierzamy w ręce profesjonalisty przygotowanie ważnej uroczystości. Mamy pewność, że menu będzie zgodne z naszymi oczekiwaniami. Zazwyczaj ustalane jest wspólnie i dopiero po uzgodnieniu końcowym, rozpoczyna się kulinarna praca nad przyjęciem.
Dużym plusem jest zdjęcie z nas odpowiedzialności za jakość i świeżość produktów. Doświadczeni kucharze potrafią rozpoznać dobry produkt i korzystają tylko ze składników najlepszej jakości. Daje to nam pewność, że posiłek poza tym, że pięknie się prezentuje, ale jest przede wszystkim zdrowy i odżywczy. Najważniejsze jednak jest celebrowanie chwili. Urodziny dziecka to ważny czas dla rodziców i gości. Warto spędzić go przy wspólnym, smacznym, pięknie pachnącym daniami stole.

 

Autor artykułu 

Izabela Płóciennik - organizatorka udanych roczków i nie tylko

 

 

To może Cię także zainteresować:
Problem niepłacenia alimentów - jak z tym walczyć ?
Alimenty - kiedy się należą i w jakiej wysokości?
Prezent na 20 urodziny - gotowe propozycje

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: materiał partnera

Komentarze