Jak tanio założyć sklep internetowy?

30.08.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Przygotowując się do założenia własnego e-sklepu warto jest dowiedzieć się, w jaki sposób można zminimalizować koszty. Rozpoczęcie działalności może kosztować nas kilka, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. To tylko od nas zależy, w jaki sposób będziemy dysponować budżetem. Tani sklep internetowy w dzisiejszych czasach jest w stu procentach możliwy. Wystarczy zrobić dobre rozeznanie rynku. Od czego zacząć?

 

Wybór platformy e-commerce

Tylko niewielka część osób decyduje się na założenie dedykowanego sklepu internetowego. Jest to duża inwestycja, która ciągle generuje nowe koszty. Ponadto nie mamy pewności, że nasze starania nie pójdą na marne. Znacznie bezpieczniejszy jest sklep na abonament, który umożliwia nam bezproblemowe wystartowanie z biznesem. Jak to możliwe?

Platformy e-commerce są nie tylko najbardziej ekonomiczne, ale również najszybsze i najprostsze do wdrożenia. Oznacza to, że niemal natychmiast będziemy mogli korzystać z gotowego sklepu. Jego uruchomienie nie będzie generować żadnych nieprawidłowości - korzystamy z gotowego rozwiązania, które zostało stworzone przez rzeszę doświadczonych i wyspecjalizowanych ekspertów. Trzeba również podkreślić, że w dowolnym momencie możemy zgłosić się po pomoc obsługi technicznej.

Istotnym jest to, aby regularnie opłacać abonament. Jego wysokość rozpoczyna się od kilkudziesięciu złotych, jednak wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb.

Co oferują platformy e-commerce?

Tanie założenie sklepu internetowego nie oznacza, że jesteśmy zmuszeni zrezygnować z przydatnych funkcji. Wręcz przeciwnie - to właśnie platformy e-commerce oferują nam innowacyjne narzędzia, które znacząco ułatwią oraz zwiększą sprzedaż. Dla przykładu: Sky Shop proponuje nam takie usługi, jak m.in. integracja z Allegro, kurierami, hurtowniami, paczkomatami, porównywarkami cen. Dodatkowo możemy swobodnie zmieniać wygląd witryny, tak aby była ona zgodna z naszymi upodobaniami. Pomimo tego, że korzystamy z gotowego rozwiązania, to odnosimy wrażenie, że wszystko możemy zmodyfikować zgodnie z rzeczywistymi potrzebami. Jest to ogromna zaleta.

Jaki pakiet abonamentowy wybrać?

Jeśli w przeszłości nie mieliśmy żadnego doświadczenia z branżą e-commerce, to powinniśmy sobie dać czas na rozkręcenie działalności. Wybór najbardziej zaawansowanego pakietu będzie więc stratą pieniędzy, gdyż z większości dostępnych funkcji po prostu nie będziemy korzystać. Na początek wystarczy nam pakiet podstawowy, a zarazem najtańszy. Wraz z rozwojem biznesu możemy przejść na wyższy abonament.

 

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: materiał partnera

Komentarze