Jak kupić obuwie sportowe i nie przepłacić

17.08.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#buty   #sport   #zakupy   #pieniądze   #internet   

Szukając butów sportowych w okazyjnej cenie najczęściej monitorujemy strony określonych sklepów, w oczekiwania na zniżkę. Jeśli szukamy obuwia sportowego w niższej cenie w internecie warto monitorować ceny poszczególnych sklepów, w których dany model jest dostępny. Jak to zrobić? Sposobów jest na pewno kilka, pytanie który z nich jest najbardziej efektywny czasowo i skuteczny? W tym artykule postaramy się omówić kilka z nich.

 

Monitorowanie strony i ustawienie alertu cenowego

Pierwszy z nich to dodanie strony do ulubionych i sprawdzanie jej co jakiś czas, czy cena się nie zmieniła. Zajmuje to trochę czasu, ale na pewno jest skuteczne. Wiele z witryn e-commerce oferuje także możliwość ustawienia powiadomienia, w przypadku gdy nastąpi zmiana ceny produktu z ich oferty. Dzięki temu z automatu dostajemy wiadomość mailową i nie musimy odwiedzać strony co jakiś czas.

Wykorzystanie wyszukiwarki google.com

Kolejny ze sposobów to skorzystanie z największego serwisu jaki stworzył gigant z Kalifornii. Po wpisaniu nazwy lub kodu produktu pojawia się informacja o cenach oraz co najważniejsze zmiany ceny w ostatnim czasie. Nie zawsze jednak takie wyszukanie jest precyzyjne. Czasem google wskazuje na wyniki sklepów z innych krajów, których sklepy nie umożliwiają wysyłki do Polski lub których ceny przesyłek są bardzo drogie.

Porównywarki cenowe

Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być skorzystanie z porównywarki cenowej, które agregują oferty sklepów zajmujących się sprzedażą obuwia sportowego. Dzięki skorzystaniu z ich usług możemy być pewni, że dane są aktualne. Inną zaletą tego rodzaju szukania jest wyczerpująca ilość danych, które zawierają te serwisy. Często mają one dostęp do kilkudziesięciu sklepów, co umożliwia porównanie tysięcy produktów. Jedną z takich porównywarek cenowych jest kixpoint.com. Serwis ten oferuje wyszukanie obuwia w oparciu o różne kryteria takie jak cena, rozmiar czy rodzaj. Strona umożliwia również wybranie modelu poprzez wskazanie marki (converse, nike, adidas).

 

To może Cię także zainteresować:
Problem niepłacenia alimentów - jak z tym walczyć ?
Torba dla młodej mamy – co musisz wiedzieć przed zakupem?
Zakupy na odległość - prawa konsumenta

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: materiał partnera | foto: pixabay.com

Komentarze