iPhone 11 pro wymiana ekranu – komu zlecić w Poznaniu?

30.03.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Apple nieustannie rozwija swoje produkty i dostarcza Klientom coraz bardziej zaawansowane technologicznie sprzęty. Jednym z najbardziej popularnych stał się iPhone 11 Pro. Jesteś jego szczęśliwym posiadaczem, ale doszło do usterki i konieczna jest wymiana ekranu? Sprawdziliśmy, co jakiego serwisu iPhone w Poznaniu warto się udać!

 

ZbitaSzybka.pl – serwis Apple Poznań, któremu zaufali klienci

Poszukując miejsca do naprawy swojego sprzętu Apple w stolicy Wielkopolski, można trafić na wiele serwisów oferujących takie usługi. Tym, który przykuł naszą uwagę, jest ZbitaSzybka.pl, czyli autoryzowany serwis Apple. W całej Polsce ma kilkanaście punktów, a w Google jego ocena to 4,9/5 w skali całego kraju. Kiedy konieczna będzie w iPhone 11 Pro wymiana ekranu, baterii, korpusu czy innych komponentów – można zgłosić się do ekspertów, którzy posiadają doświadczenie w tego typu działaniach. Gdzie się udać? Ten serwis iPhone zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Półwiejskiej 29, czyli w samym centrum, nieopodal Starego Browaru. Dotrzesz tam pieszo, rowerem, samochodem albo komunikacją miejską, a więcej przeczytasz na stronie https://zbitaszybka.pl/serwis-iphone-poznan/.

Wymiana ekranu iPhone 11 Pro – co jest ważne?

Przyczyn uszkodzenia ekranu może być nieskończenie wiele, a serwisanci niejednokrotnie byli zdumieniu historiami swoich Klientów – od usterek do których doszło podczas szalonych imprez, przez upuszczenie telefonu po zdanym egzaminie na prawo jazdy, aż po wypadki w trakcie robienia selfie. Nie ważny jest jednak powód. Kluczowe, by wymiana ekranu iPhone 11 Pro przebiegła pomyślnie. Warto więc postawić na doświadczenie.

Serwis Apple ZbitaSzybka.pl gromadzi w swoich szeregach profesjonalistów, którzy specjalizują się w naprawach sprzętów z nadgryzionym jabłkiem – możesz być więc pewien, że będą obchodzić się z Twoim urządzeniem z odpowiednią troską. „Przed przyjęciem sprzętu na serwis dokonujemy ekspertyzy zgodnie z formularzem, stosujemy się do wszelkich procedur, pracujemy w rękawiczkach i korzystamy wyłącznie z części jak te stosowane na pierwszy montaż.” – dowiadujemy się od pracownika serwisu iPhone w Poznaniu.

Dlaczego wymiana ekranu iPhone 11 Pro w ZbitejSzybce.pl to dobry pomysł?

Przede wszystkim warto zacząć od tego, że ZbitaSzybka.pl jako jeden z niewielu serwisów iPhone posiada system rezerwacji online. Efekt? Nie musisz stać w kolejce, oszczędzasz czas i zyskujesz pewność, że zostaniesz obsłużony priorytetowo. Co więcej, ogromnym udogodnieniem jest także prężnie działająca infolinia. W Biurze Obsługi Klienta pracują 4 osoby, które chętnie odpowiadają na wszelkie pytania, przedstawiają orientacyjny koszt usługi (trzeba jednak pamiętać, że finalna cena zostanie podana po oględzinach w serwisie), a także umawiają terminy w punkcie napraw. Bez obaw – na połączenie nie musisz długo czekać! Średnio już po 15 sekundach konsultant ZbitejSzybki.pl odbierze i z Tobą porozmawia.

Warto też pamiętać, że serwis zajmuje się nie tylko wymianą ekranów w iPhone 11 Pro i innych, ale też innymi naprawami smartfonów oraz urządzeń Apple. Gdy zatem Twój MacBook, iPad czy zegarek Apple Watch ulegną awarii, możesz liczyć na pomoc techników. Dodatkowo dostępne są tam również wyselekcjonowane akcesoria premium, jak np. szkła hartowane ochronne z powłoką antypapilarną JCPAL czy etui, uchwyty a nawet nowe sprzęty marki Apple.

Poznaj serwis ZbitaSzybka.pl Poznań lepiej

Potwierdzeniem popularności i zaufania wśród klientów są konta w social mediach. Instagram @zbitaszybka śledzi ponad 30 000 użytkowników, a na TikTok-u serwis ma ponad 200 000 fanów i 10 milionów wyświetleń. Na ich kanałach znajdziesz różnego rodzaju tricki i tipy związane z użytkowaniem sprzętów, relacje z napraw i efekty działań serwisantów. Nie brakuje też rozrywki, humoru i komunikacji z klientami. Jeśli masz pytania, możesz skontaktować się z serwisem Apple Poznań w ich social mediach, korzystając z formularza na stronie albo na infolinii.

 

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: materiał partnera

Komentarze