"Igraszki na Rogozińskim Uniwersytecie"

13.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #spektakl   #utw   #rogoźno   

Spektakl pn: „Igraszki Miłosne według Owidiusza” był jedną z głównych atrakcji uroczystego zakończenia roku akademickiego 2016/2017 Rogozińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które odbyło się 7 czerwca br. w sali RCK. Spektakl w wykonaniu studentów przeplatały występy muzyczne i taneczne. Humorystyczne podejście do miłości zaproponowane przez starożytnego autora przypadło do gustu wszystkim obecnym.

 

Po krótkim przywitaniu przybyłych gości, prezes RUTW Krystyna Gromanowska wręczyła studentom dyplomy zaliczenia roku 2016/2017 oraz wyróżnienia i podziękowania dla wolontariuszy, starostów roku, wykładowców, osób czynnie związanych z działalnością Uniwersytetu oraz władz samorządowych naszej gminy.

Na koniec uroczystości wystąpił Chór Kameralny działający przy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Przemysława II w Rogoźnie a do sali RCK wjechał ufundowany przez Burmistrza Rogoźna przepyszny tort.

W trakcie zakończenia roku akademickiego 2016/2017 miała również miejsce uroczysta inauguracja programu - ROGOZIŃSKA KARTA SENIORA. Pierwsze karty wraz z kartą życia odebrali studenci RUTW. Obecnie do programu przystąpiło 23 partnerów, którzy przygotowali dla seniorów specjalne ulgi i rabaty.

Zapraszamy wszystkich seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia a jeszcze nie złożyli wniosku by skorzystali z proponowanej oferty i odebrali własną kartę seniora.

 

To może Cię także zainteresować:
"Najlepszy powód, by żyć…"
"Jeżeli kochać to nie indywidualnie" - Koncert Walentynkowy w Kaźmierzu
"Halszka, Czarna Księżniczka z Szamotuł"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: rogozno.pl | foto: rogozno.pl

Komentarze