Hybrydy, a zwykły lakier. Co warto wybrać?

01.06.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kobieta   #uroda   #moda   #paznokcie   #hybrydy   #lakier   

Od wieków dążymy do piękna. Od wieków korzystamy z dobrodziejstw dostępnych na wyciągnięcie ręki. Dziś technologia wychodzi naszym dłoniom naprzeciw oferując coraz to nowe możliwości. Lubimy malować paznokcie. Paznokcie lubią być malowane przez nas i tu stajemy przed dylematem – lakier zwykły, czy hybrydowy? Przyjrzyjmy się zatem wadom i zaletom lakierów hybrydowych oraz zwykłych.

 

Lakier zwykły – sentyment i nietrwałość.

Od najmłodszych lat dziewczynki podkradają swym mamom szminki, buty i rzecz jasna  - lakiery do paznokci. Lakier zwykły poza wartością sentymentalną posiada ogromną przewagę – szybko schnie. Doskonale nadaje się do pomalowania paznokci w biegu, między malowaniem ust, a pospiesznym wychodzeniem do pracy. Wystarczy kilkanaście sekund na pomalowanie paznokci i prezentują się one zgoła odmiennie. Kilka pociągnięć pędzelkiem i można rzec – mamy eleganckie dłonie. Do innych walorów lakierów zwykłych z pewnością należy ich cena. Są one znacznie tańsze od lakierów hybrydowych co pozwala na poszerzenie domowej palety barw. Niestety wadą zwyczajnego lakieru są dość prędko pojawiające się odpryski. Stara – kobieca prawda mówi o tym, iż nie ma nic bardziej godnego pożałowania, niż zadbana kobieta z zaniedbanymi paznokciami.

Lakier hybrydowy – powiew innowacji.

Hybryda jest odpowiedzią na potrzeby współczesnej kobiety. Przede wszystkim długo utrzymuje się na paznokciach, nie odpryskuje, a kolor zachowuje świeżość oraz intensywność. Lakier hybrydowy pozwala nam zaoszczędzić to co współcześnie najcenniejsze – czas. Wystarczy wizyta u profesjonalnej manicurzystki by nasze dłonie prezentowały się bez zarzutu w każdych okolicznościach. Lakier hybrydowy utrzymuje się od dwóch do trzech tygodni, co niewątpliwie jest jego ogromnym walorem. Wadą jest niestety czasochłonne zdejmowanie lakieru. W sieci roi się od zdjęć pań, które na własną rękę niesprawnie i nieskutecznie zdejmowały popularne hybrydy. To swoisty paradoks, bowiem hybryda pozwala nam zaoszczędzić czas tym samym zabierając go bezpowrotnie. Do minusów należy także zaliczyć wysokie koszta jakie są pobierane zwłaszcza przez profesjonalne gabinety kosmetyczne.

Podsumowanie i wnioski.

Klientki dzielą się na miłośniczki lakierów zwykłych oraz hybrydowych. Te pierwsze to znakomity pomysł na niewielki domowy gabinet manicure oraz pedicure, który z pewnością dostarczy wielu atrakcji. Z drugiej jednak strony mimo wszystko klientki doceniają postęp technologiczny w branży beauty i decydują się na manicure na miarę XXI wieku, który odznacza się niebywałą elegancją oraz trwałością. Zwykłe lakiery warto pozostawić na sytuacje podbramkowe – wówczas sprawdzą się znakomicie przynosząc wiele satysfakcji.

 

Tekst przy współpracy z foot-med.pl.

 

To może Cię także zainteresować:
Alimenty - kiedy się należą i w jakiej wysokości?
Jak zorganizować roczek?
Torba dla młodej mamy – co musisz wiedzieć przed zakupem?

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: materiał partnera

Komentarze