Hen, w Norwegii…

28.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #książka   #biblioteka   #trzcianka   

Rejony północnej Norwegii, opisane przez Ilonę Wiśniewską w książce „Hen”, zawładnęły wyobraźnią czytelników trzcianeckiego DKK podczas sierpniowego spotkania klubu.

 

Ilona Wiśniewska w książce „Hen. Na północy Norwegii” przenosi czytelników do mroźnego Finnmarku, czyli północno-wschodniej części Norwegii. To nie pierwsza książka autorki na temat tego kraju. Wcześniej wydana pozycja „Białe. Zimna wyspa Spitsbergen” również spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem czytelników oraz recenzentów.

W swojej drugiej książce Ilona Wiśniewska przedstawia i analizuje dzieje Finnmarku, wplatając w te rozważania historie zwykłych ludzi, mieszkańców tej nieprzyjaznej pod względem klimatu krainy. Tekst ilustrują i dopełniają zdjęcia, które jeszcze bardziej pozwalają czytelnikom „poczuć” klimat północnej Norwegii.

Kolejne spotkanie odbędzie się 28 września o godz. 17.00 w Agroturystyce Makowscy, gdzie czytelnicy będą dyskutować o książce „Wszechświat kontra Alex Woods” Gavina Extence’a.

 

 

 

 

 

 

 

To może Cię także zainteresować:
Siedem dni…
Wykłady w ramach Akademii Niepodległości w Nowym Tomyślu
Literackie rozmowy w świątecznym klimacie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / JN | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze