Goja, Gucia i Gryfik - szczeniaki czekające na ciepły dom

 

Dwie suczki i jeden piesek, szczeniaki - mieszańce - rodziców nie znamy - znalezione w kartonie i nie wiemy jakie będą duże. Przywiezione do schroniska 25 stycznia br.  z Grodziska Wielkopolskiego. Zostaną przygotowane do adopcji i będzie można je adoptować po 8 lutym - bez rezerwacji. Szczeniaki tylko do domów - nie adoptujemy na podwórza, do kojców lub do bud. Będą po odrobaczeniach i pierwszym szczepieniu. Osoby adoptujące muszą się liczyć z kosztami dalszych obowiązkowych szczepień, odrobaczeń, itp. O wysokość kosztów proszę pytać lekarzy weterynarii.

 

Kontakt w sprawie adopcji

Schronisko Azorek

tel. 665 054 582

 

 Aktualizacja: Goja, Gucia i Gryfik już w kochających domach!!

Chcesz pomóc innym zwierzakom? Zajrzyj - schroniskoazorek.pl

 

To może Cię także zainteresować:
Jaśmin - pies z nieszczęśliwym losem
Yorkowaci bracia szukają wspólnego domu
Właściwa psia dieta - dlaczego tak ważna?

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: http://www.ddwlkp.pl/wiadomosci/goja--gucia-i-gryfik---szczeniaki-czekaj%e4%85ce-na-ciep%e5%82y-dom-/8715

Komentarze