Galeria Malta w Poznaniu - Wyjątkowe Miejsce Dla Każdego

08.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Dlaczego warto przyjść do poznańskiej galerii ➢ Opis miejsca i zastosowane rozwiązania ➢ Wyjątkowe propozycje spędzenia wolnego czasu. Sprawdź więcej!

 

Galeria Malta w Poznaniu - Piękny trzykondygnacyjny budynek o powierzchni całkowitej 162 000 metrów kwadratowych. Jest to jedno z najczęściej wybieranych miejsc na zakupy i nie tylko. W galerii znajduje się 120 punktów, w których można zrobić zakupy, napić się kawy, smacznie zjeść, zadbać o swój wygląd lub odpocząć. Dodatkowo, miejsce to pięknie i ciekawie prezentuje się pod względem wizualnym. Zastosowane rozwiązania architektoniczne dają wrażenie lekkiej konstrukcji z gigantycznym oknem o powierzchni 850 metrów kwadratowych. 


Poznańska galeria to jednak nie tylko budynek i jego wnętrze, obok centrum handlowego znajduje się malownicze Jezioro Maltańskie, nad którym można odpocząć wspólnie z rodziną w ciepłe dni lub podziwiać przez okno galerii. Piękne otaczające ją tereny zielone, to niejako wizytówka tego miejsca. Zastosowane w trakcie budowy rozwiązania sprawiają, że centrum handlowe idealnie współgra z otaczającymi go terenami. 


Jezioro Maltańskie i Galeria Malta w Poznaniu


Wygodny parking

Na terenie obiektu znajduje się wygodny 7 poziomowy parking, gdzie bezpiecznie może zaparkować 1900 samochodów. Zostawiając tutaj samochód, możesz czuć się bezpiecznie i być pewien, że nic złego się z nim nie stanie. Parking jest monitorowany. Przebywając na terenie poznańskiej galerii, będziesz mógł ze spokojem oddać się zakupowemu szaleństwu, bez obaw o swój pojazd. 


Architektura budynku

Projekt galerii powstał w profesjonalnych pracowniach architektonicznych Ewy i Stanisława Sipińskich, APA Wojciechowski i DIAGRAM. Każdy detal budynku został dostosowany do otaczającego go obszaru. Staranne połączenie elementów drewna i szkła gwarantuje niezastąpione wrażenie wizualne. Na fragmentach elewacji umieszczone zostały figury symbolizujące główne atrakcje centrum handlowego w Poznaniu i są to:

 • zebra z poznańskiego zoo,
 • tańcząca aktorka nawiązująca do Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Malta,
 • narciarz zjeżdżający ze stoku. 

Dodatkową ozdobą budynku jest światło. Oświetlenie centrum handlowego sprawia że jest ono dobrze widoczne nawet nocą. 


Wnętrze galerii jest przestronne i dobrze oświetlone, jasne kolory i materiały użyte do wykończenia wnętrz nadają im wrażenia lekkości i przejrzystości. W holu głównym znajduje się elegancka, piękna fontanna, która stanowi dodatkową ozdobę centrum handlowego w Poznaniu. 


Galeria Malta nocą


Otoczenie

Jak zostało wspomniane wcześniej, główną zaletą poznańskiej galerii jest jej otoczenie. Malownicze Jezioro Maltańskie i pełne uroku obszary zielone sprawiają, że chcesz zostać tutaj na dłużej by napawać się tym wyjątkowym widokiem. Uwarunkowania przyrodnicze sprawiły, że jest to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców do spędzania wolnego czasu wspólnie z rodziną lub znajomymi. 


Atrakcje w Galerii Malta

Wielka wyprzedaż

W styczniu, Galeria Malta przygotowała dla Was specjalne promocje w poszczególnych sklepach. W trakcie zakupów, możecie skorzystać ze zniżek na produkty, nawet do -80 procent. Sprawdź oferty:

 • Pako Lorente
 • Wyprzedaż w Bytom
 • Wyprzedaż w Olsen
 • Wyprzedaż w Venezia
 • Wyprzedaż w Kazar
 • Wyprzedaż w Wojas
 • Finalna wyprzedaż w CCC
 • Winter Sale w Swiss
 • Najnowsza oferta Media Expert
 • Do -50% w Sephora 
 • Promocja w Siberika
 • Rabaty do -60% w Barbour

Enea Smart

To rozwiązanie pozwoli zadbać o idealną temperaturę w mieszkaniu lub domu. Enea Smart sprawi, że będziesz mógł zapewnić swojej rodzinie komfortowe warunki do życia i będziesz mógł szczerze kontrolować koszty ogrzewania, dbając przy tym o środowisko. Podpisując umowę z Enea Smart otrzymasz:

 • gwarantowaną cenę prądu na okres 36 miesięcy,
 • możliwość wyboru jednego spośród czterech przygotowanych pakietów dla domu,
 • pełną kontrolę nad pracą urządzeń w Twoim domu. 

Multikino

Seans w Multikinie to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną. Szeroki repertuar kina sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Na seans możesz wybrać się ze swoją drugą połówką, znajomymi lub całą rodziną. Wspólne wyjście do kina z dziećmi na animowaną przygodę z ulubionymi bohaterami, dostarczy całej rodzinie niezapomnianych wrażeń.


Niedziela wolna od handlu

Niedziela wolna od handlu nie oznacza, że w Galerii Malta nic się nie dzieje. Centrum handlowe zaprasza na kawę, pyszne posiłki i do kina a porą letnią możesz rozkoszować się pięknymi widokami nad Jeziorem Maltańskim i pospacerować nad jego brzegiem.


Podaruj kartę podarunkową

Karta podarunkowa może być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Karty dostępne są w punkcie usługowym na poziomie 0, zasilane są kwotą 50 zł, którą można wykorzystać we wszystkich sklepach na terenie galerii. 


Malta Vip Club

Dołączając do klubu VIP za zakupy w konkretnej kwocie otrzymujesz:

 • za 500 zł - bilety do kina, mycie ręczne samochodu, wizytę u fryzjera lub kawę i deser dla 2 osób,
 • za 1000 zł - karta podarunkowa o wartości 50 zł,
 • za 2000 zł - karta podarunkowa o wartości 100 zł.

Poznańska Galeria Malta to nie tylko miejsce idealne na zakupy, to również multum pomysłów na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie osób bliskich. Odwiedź centrum handlowe i przekonaj się sam!

red. DDWLKP.pl | źródło: Materiał partnera

Komentarze