DKK i „Najgorszy człowiek na świecie”

04.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#książka   #biblioteka   #trzcianka   

„…wiedziałam, że jestem najgorszym człowiekiem na świecie, że jestem człowiekiem, który nie potrafi przestać” – te słowa padają w książce Małgorzaty Halber, w której autorka zawarła swoje przeżycia związane z walką z uzależnieniem od alkoholu. Tej właśnie powieści swoja uwagę poświęcili czytelnicy trzcianeckiego DKK podczas marcowego spotkania.

 

Małgorzata Halber, prezenterka telewizyjna i dziennikarka, z niesamowitą szczerością opisuje swoją drogę do trzeźwości. Drogę pełną kolein, przeszkód, nieodpowiednich terapeutów, ale przede wszystkim słabości i niemocy, by wyjść z sytuacji, w której życie wymknęło się spod kontroli. „Najgorszy człowiek na świecie” to spowiedź kobiety-alkoholiczki, która przyznała „Tak, mam problem”. Książka jest swoistym zapisem chaotycznej gonitwy myśli, co przekłada się także na język powieści, oddając głębię problemu i rozedrganie świata osoby uzależnionej. Klubowicze, podczas rozmowy na temat książki Małgorzaty Halber, docenili przede wszystkim odwagę autorki oraz trudną problematykę powieści.

Podczas następnego spotkania DKK czytelnicy przeniosą się do świata kryminału za sprawą książki Zygmunta Miłoszewskiego „Ziarno prawdy”. Zapraszamy 20 kwietnia o godz. 17.00 do Biblioteki!

 

 

 

 

 

 

 

To może Cię także zainteresować:
Imieniny Kazimiery w bibliotece
"Najlepszy powód, by żyć…"
Siedem dni…

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / JN | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze