Chcesz, by Twoje wesele było niezapomniane? Zadbaj o dodatkowe atrakcje

11.01.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Uczestnicząc na przestrzeni lat w różnych weselach zauważymy być może, że wszystkie były do siebie w dużym stopniu podobne i przebiegały w zbliżony sposób, do jakiego wiele osób po prostu już przywykło. Ileż to razy próbujemy sobie więc przypomnieć, na którym z nich miała miejsce ta czy inna sytuacja, jaka akurat zapadła nam w pamięć. Warto zadbać o to, by to nasze wesele było wyjątkowe. Tym bardziej, że niekoniecznie trzeba ponosić w tym celu ogromne wydatki.

 

Niech ten dzień zapadnie w pamięć wszystkim gościom

Zazwyczaj wielką wagę przywiązujemy do dekoracji sali. Mimo to, niezależnie od tego, czy robią to amatorzy, czy też osoby zawodowo wykonujące takie usługi, często wszystkie wyglądają podobnie. Od jakiegoś czasu jednak rosnącym zainteresowaniem cieszą się np. usługi firm potrafiących umiejętnie wykorzystać m.in. akcesoria oświetleniowe, tworząc wyjątkowe, acz nieprzytłaczające scenerie, jakich nie powstydziłyby się widowiska z udziałem największych gwiazd. Zabieg stosunkowo prosty, a bardzo efektowny. Na każdej takiej uroczystości bardzo ważne są zdjęcia, toteż dobrzy fotografowie mają zazwyczaj pozajmowane terminy na miesiące do przodu. Ciekawym i wartym rozważenia rozwiązaniem jest jednak także fotobudka na wesele, jaką oferuje np. Lightring. Jest to sposób na stworzenie niezapomnianych pamiątek w postaci zdjęć filmów czy animacji GIF, tym bardziej znakomity, że angażujący pełnych entuzjazmu gości i pozwalający natychmiast uzyskać dobrej jakości wydruk, który można umieścić np. w księdze gości. 

Na każdym takim wydarzeniu wielką rolę odgrywa wszystko, czym można dogodzić podniebieniu, toteż warto zadbać o to, by przygotowany dla gości słodki stół był wyjątkowy. Popularne stają się tu m.in. czekoladowe fontanny. Stoły tematyczne mogą mieć jednak bardzo różną postać – zastanówmy się co najlepiej będzie odpowiadać na gusta naszych gości i pomoże im bawić się do późnych godzin. 

Bardzo wielu z nich przyjedzie na wesele z dziećmi. Wygospodarowanie kącika do zabawy bądź zaangażowanie osoby odpowiedzialnej za jej animację jest świetnym sposobem na to, by wesele nie było męczące ani dla nich, ani dla rodziców. Specjalny kącik może przydać się jednak także starszym uczestnikom, którzy mogą mieć ochotę na to, by na chwilę odetchnąć od weselnego zgiełku. 


Gdy zapadnie zmrok atrakcje się nie kończą 

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się wypuszczanie papierowych chińskich lampionów – należy jednak mieć na uwadze potencjalne zagrożenie pożarowe, a także konieczność dokonania niezbędnych zgłoszeń i uzyskania pozwoleń. Dużo prostszym rozwiązaniem może być więc najzwyklejszy pokaz fajerwerków. Ci, którzy nie lubią patrzeć jak pokaźne nieraz kwoty błyskawicznie wylatują w powietrze, mogą zdecydować się np. na usługi osób wykonujących taniec z ogniem, które mogą zrobić wrażenie na gościach w każdym wieku. 

Lista możliwych atrakcji może nie mieć końca. By wybrać właściwe należy zastanowić się nad konkretnym charakterem, jaki chcemy nadać naszemu weselu, a także preferencjami przybyłych gości.


 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: materiał partnera

Komentarze