Cóż to był za koncert!

14.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#dzień kobiet   #koncert   #lubasz   

Dzień Kobiet miał wyjątkowy charakter w Lubaszu. Na scenie w lubaskiej hali, wystąpiła czwórka tenorów Nazar Tatshyshyn, Roman Chava, Ihor Radvanskyi i Andriy Stetshkyi z zespołu "Leon Voci". Znani z ostatniej edycji programu "Mam Talent" artyści, ulubieńcy publiczności w całej Polsce, dali koncert, który na długo pozostanie w pamięci uczestników! Sobotnie wydarzenie rozpoczęło się od życzeń Wójta Gminy Lubasz Marcina Filody i wręczenia kwiatów wszystkim paniom, obecnym na koncercie.

 

Następnie tenorzy z Ukrainy zaprosili widownie na artystyczną ucztę, która przerywana była owacjami na stojącą i ogromnymi brawami. Organizatorzy, życząc raz jeszcze zdrowia, szczęścia i pomyślności wszystkim paniom z okazji ich Święta, pragną bardzo serdecznie podziękować licznie zgromadzonej publiczności oraz wszystkim osobom, firmom i instytucjom zaangażowanym w przygotowanie i realizacje koncertu zespołu "Leon Voci" w Lubaszu.

 

To może Cię także zainteresować:
Radwan Lubasz
Klasyczne przeboje w niecodziennej aranżacji
Koncertu zespołu CETi

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu | foto: kontakt@ddwlkp.pl / zdjęcia Gracjan Dąbkowski / Sławomir Magdziarz

Komentarze