Breloczek w męskim stylu, czyli najlepszy dodatek do kluczyków

06.01.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Uwielbiasz podróżować? Jesteś zawodowym kierowcą i spędzasz za kółkiem wiele godzin dziennie? A może wśród Twoich bliskich jest ktoś, komu jazda samochodem sprawia dużą przyjemność i gdy tylko może, chwyta za kluczyki? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco, ten artykuł powinien Cię zainteresować. Prezentujemy z nim pomysł na elegancki, męski dodatek – oryginalną ozdobę, dedykowaną kierowcom.

 

Odkryj z nami srebrny breloczek dla mężczyzny, który dużo podróżuje 

Jazda samochodem może wywoływać różne emocje. Dla jednych jest koniecznością, związaną z dojazdami do pracy, a dla innych sposobem na relaks. Niezależnie od tego, z jakich powodów siadasz za kółkiem, warto pamiętać o bezpieczeństwie. Zapięte pasy, trzeźwy umysł, czyste szyby okulary – to ważne, ale zawsze przyda się jeszcze coś lub ktoś, kto będzie nad Tobą czuwał. Święty Krzysztof został uznany za patrona kierowców oraz podróżników. Wiele osób przyznaje, że spojrzenie na jego wizerunek dodaje im sił na cały dzień. Jeśli Ty również masz ochotę korzystać z opieki patrona i być bezpiecznie prowadzonym do celu, zaopatrz się w breloczek z jego podobizną. Noszony przy kluczykach do samochodu lub zawieszony za osłoną przeciwsłoneczną od strony kierowcy będzie Ci towarzyszył za każdym razem, gdy wybierzesz się w podróż. Taki brelok ma wymiar symboliczny, ale przy tym bardzo atrakcyjnie się prezentuje. 


Z takiego prezentu ucieszy się tato, dziadek, brat i mąż. Zamów brelok ze srebra! 

W Pracowni Złotniczej Markiza są wykonywane srebrne breloczki ze Świętym Krzysztofem. Na ich odwrocie pozostawiono miejsce na grawerunek, o którego treści decyduje osoba składająca zamówienie. Jeżeli planujesz kupić breloczek na prezent, wybierz dedykację imienną. Grawer może mieć dowolną formę, a nawet zawierać symbol: serce, czterolistną koniczynkę itp. Ważną informacją jest, że Pracownia Złotnicza Markiza świadczy usługę grawerowania bezpłatnie, w cenie zakupu breloka. 

Najpopularniejszym rodzajem grawerunku umieszczanego na breloczkach dla kierowców, jest życzenie takiej samej ilości wyjazdów i powrotów. Masz tutaj jednak pełną dowolność. Ważne, aby grawer był dopasowany do osoby, której wręczasz prezent. Breloczek Święty Krzysztof jest wyrobem o uniwersalnym charakterze. Dzięki temu można go podarować każdemu, kto kocha podróże. Ukochany mąż, brat, tato, dziadek – wszyscy ucieszą się z pięknie wykonanej ozdoby, przedstawiającej Św. Krzysztofa, patrona kierowców. Brelok doczepiony do kluczyków zmniejszy ryzyko ich zgubienia i będzie nie tylko eleganckim dodatkiem, ale również praktycznym gadżetem. Mamy nadzieję, że chociaż trochę Cię zainspirowaliśmy! Jeśli gustujesz w srebrnych breloczkach, ten z wizerunkiem Świętego Krzysztofa z pewnością Ci się spodoba.


 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: materiał partnera

Komentarze