Bezobsługowy zbiornik hydroforowy – czy taki istnieje?

21.05.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Zbiornik hydroforowy jest jednym z najważniejszych elementów instalacji wodnej. To w nim magazynujemy wodę czerpaną z własnego ujęcia, która następnie jest wykorzystywana do celów bytowych i spożywczych czy do zasilania systemu nawadniania ogrodu. Wybierając hydrofor warto się kierować nie tylko ceną, ale również solidnością konstrukcji oraz tym, czy nie będzie potrzeby jego regularnej konserwacji. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest zakup bezobsługowego zbiornika hydroforowego, który znajdziemy w ofercie renomowanej firmy Global Water Solutions.

 

 

Jedyne takie zbiorniki hydroforowe na świecie

Rozwiązanie firmy GWS jest rzeczywiście unikalne i doskonale odpowiada na potrzeby tych użytkowników, którzy nie chcą mieć żadnych problemów ze swoimi hydroforami. W odróżnieniu od zbiorników ocynkowanych nie ma tutaj potrzeby uzupełniania poziomu powietrza. Z kolei w zestawieniu z klasycznymi hydroforami przeponowymi nie trzeba się martwić regularnym kontrolowaniem ciśnienia w membranie oraz ryzykiem jej rozwarstwienia.

Bezobsługowe zbiorniki hydroforowe Global Water Solutions zostały wyposażone w membranę, która jest pogrubiona w miejscach podlegających naturalnemu zużyciu. Producent zastosował także zaokrąglony i podwójnie uszczelniony zawór powietrza, który zapobiega przebiciu przepony i tym samym eliminuje prawdopodobieństwo wystąpienia typowej dla standardowych hydroforów przeponowych awarii.

Nie ma tutaj również potrzeby uzupełniania poziomu powietrza – zbiornik po zamontowaniu w docelowym miejscu i napompowaniu będzie pracować bezobsługowo przez wiele lat.

Bardzo wysoka jakość wykonania

Zbiorniki hydroforowe Global Water Solutions są w 100% odporne na korozję, dlatego mogą być stosowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza. Membrana została wykonana z opatentowanej gumy butylowej, która wytrzymuje ciśnienie nawet do 10 barów. Jest to o tyle istotne z punktu widzenia użytkownika, że hydrofory GWS mogą magazynować większą ilość wody w porównaniu z produktami konkurencji o takiej samej pojemności – różnica wynosi nawet do 20%.

Każdy zbiornik przed trafieniem do dystrybucji przechodzi rygorystyczne testy jakościowe, co wyklucza ryzyko trafienia na egzemplarz z wadą fabryczną – a takie sytuacje niestety się zdarzają nawet w przypadku hydroforów renomowanych producentów.

Warto podkreślić, że Global Water Solutions udziela najdłuższej na rynku gwarancji na swoje zbiorniki hydroforowe. Wynosi ona aż 5 lat, co także daje poczucie świętego spokoju. W praktyce hydrofory amerykańskiej firmy mogą pracować w domowej instalacji wodnej przez 20 lat i dłużej. Nieco wyższa cena zakupu jest więc w pełni uzasadniona – to po prostu dobra inwestycja we własny komfort.

Przeznaczone do magazynowania wody pitnej

Wybierając zbiornik hydroforowy do domu, w którym ma być magazynowana woda na cele spożywcze, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, czy dany produkt został dopuszczony do kontaktu z wodą pitną. Oczywiście to kryterium spełniają bezobsługowe hydrofory Global Water Solutions.

Membrana zastosowana w hydroforze szczelnie oddziela wodę od ścianek zbiornika (brak ryzyka zanieczyszczenia oraz korozji), a co najważniejsze posiada atest FDA – amerykańskiej Agencji Żywności i Leków.

Bezobsługowe zbiorniki hydroforowe Global Water Solutions, w różnych wariantach pojemności, można wygodnie zamówić w sklepie internetowym www.sklep-hydros.pl z szybką dostawą pod drzwi.

 

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: Artykuł partnera

Komentarze