Anna Seniuk z córką Magdaleną w trzcianeckiej Bibliotece Publicznej

30.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kultura   #rozrywka   #książka   #biblioteka   #trzcianka   

27 września Anna Seniuk, znana aktorka teatralna i filmowa, gościła wraz z córką Magdaleną Małecką-Wippich w Bibliotece Publicznej w Trzciance.

 

Spotkanie autorskie promujące książkę „Nietypowa baba jestem, czyli Anna Seniuk w rozmowie z córką Magdaleną Małecką-Wippich” było ucztą dla miłośników talentu aktorki. Soczyste anegdoty, ciekawostki z planów filmowych oraz nieznane szerokiej publiczności szczegóły życiorysu Anny Seniuk usłyszeli uczestniczący w spotkaniu goście. Rozmowie aktorki z córką Magdaleną towarzyszyła prezentacja zdjęć, ilustrujących opowieści obu pań. Sympatyczna atmosfera rozmowy przeniosła się również na finał spotkania, podczas którego Anna Seniuk wraz z córką podpisywały swoje książki oraz pozowały z czytelnikami do pamiątkowych fotografii.

 

To może Cię także zainteresować:
"Najlepszy powód, by żyć…"
"Jeżeli kochać to nie indywidualnie" - Koncert Walentynkowy w Kaźmierzu
"Halszka, Czarna Księżniczka z Szamotuł"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. DDWLKP.pl | źródło: kontakt@ddwlkp.pl / JN | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze