Akademia Reissa

30.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Naszym głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Pragniemy wdrażać najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości, charakteryzujących dobrego sportowca – szacunku do rywala i gry fair play.

 

Wspólnymi siłami dążymy do tego, by każdy zawodnik naszego klubu miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry. Naszym zadaniem na etapie piłkarskiego rozwoju dzieci jest nie tylko doskonalenie techniki, lecz również kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do życia, a także piłki nożnej. Prawdziwe zadowolenie z futbolu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy także na integrację i zespołowość.

Chcemy funkcjonować w świadomości społeczeństwa poprzez współpracę z zagranicznymi klubami piłkarskimi, co przekłada się na wprowadzanie spójnej, opartej na zachodnich wzorcach metodologii szkolenia, organizowanie własnego systemu rozgrywek ligowych, a także turniejów i imprez sportowych. Nasze wartości wpisane są w koncepcję, w ramach której myśl szkoleniową rozwijamy we wszystkich kategoriach wiekowych – już w najmłodszych grupach, nie zapominając także o dalszych szczeblach kształcenia. W myśl przyświecającej nam idei, pragniemy dać szansę na rozwój i spełnienie piłkarskich marzeń wszystkim dzieciom, zarówno tym z dużych, jak i mniejszych miast.

http://www.akademiareissa.pl/

red. DDWLKP.pl | źródło: http://www.akademiareissa.pl/

Komentarze